Lubuskie. Groza przy drodze. Ciało mężczyzny znalezione nad ranem. Trwają poszukiwania!

2021-07-12 12:55
Martwy mężczyzna przy drodze Konotop-Lubiatów (woj. lubuskie). Policja z Nowej Soli prowadzi poszukiwania
Autor: pixabay.com/zdjęcie poglądowe Martwy mężczyzna przy drodze Konotop-Lubiatów (woj. lubuskie). Policja z Nowej Soli prowadzi poszukiwania

Tragiczne odkrycie przy trasie Konotop-Lubiatów (woj. lubuskie). W niedzielny poranek odkryto tam zwłoki mężczyzny. Policja ustaliła już jego personalia i nie wykluczyła udziału osób trzecich, w związku z czym prowadzi poszukiwania podejrzanego. Na razie przeprowadzone oględziny sugerują wypadek i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Tragedia na trasie Konotop-Lubiatów. Martwy mężczyzna leżał przy drodze

Na zwłoki natrafiono w niedzielę (11.07.21 r.) nad ranem, około 8.00. Sprawę badają policjanci z Nowej Soli wraz z prokuratorem. Sierż. sztab. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji na łamach portalu TVN24 poinformowała, że nie wykluczono udziału osób trzecich, w związku z czym trwają poszukiwania. Wstępne oględziny sugerują śmiertelne potrącenie i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Zobacz też: Mówili, żeby szukać w lesie, a on ruszył w kierunku nadjeżdżającego pociągu! Dramat pod Świebodzinem

Szturm na Biedronkę w Ursusie. Tak ominęli zakaz handlu w niedzielę

Ustalono już tożsamość tragicznie zmarłego mężczyzny. Policja zdradza tylko, że to 60-latek. Prokurator zarządził już sekcję zwłok, która pomoże odpowiedzieć na część pytań.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE