Lubuskie: Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze ZAMKNIĘTY dla interesantów. Przez COVID

2020-10-10 22:14 PAP, MTA
Lubuskie: Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze ZAMKNIĘTY dla interesantów. Przez COVID
Autor: Pixabay/Engin_Akyurt

Lubuskie. Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze będzie od poniedziałku zamknięty dla interesantów. Mieszkańcy regionu będą się mogli kontaktować z urzędnikami zdalnie – przez telefon albo za pośrednictwem internetu. Wszystko przez COVID-19 i postępującą epidemię koronawirusa SARS-CoV-2.

Z uwagi na stan epidemiczny, od poniedziałku, 12 października, do odwołania Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze będzie nieczynny dla interesantów. Kontakt z urzędem będzie realizowany głównie za pośrednictwem poczty elektronicznej, platformy ePUAP i telefonicznie.

Jak poinformowało Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, kontakt osobisty wyłącznie w sprawach pilnych będzie możliwy w Kancelarii Ogólnej lub na parterach budynków urzędu, w miejscach do tego wyznaczonych.

W przypadku braku możliwości złożenia pisma w formie elektronicznej będzie można je składać w wersji papierowej. W takim przypadku należy skorzystać ze specjalnych pojemników umiejscowionych we wszystkich lokalizacjach urzędu. Składane dokumenty przyjmowane będą bez potwierdzenia odbioru.

Wrzucając dokumenty do pojemników, prosimy o podanie na kopercie adresu mailowego lub numeru telefonu w celu ułatwienia kontaktu; w wyjątkowych przypadkach możliwe jest osobiste złożenie dokumentów lub odbycie osobistej wizyty na parterze w budynkach urzędu w specjalnie wyznaczonych miejscach, gdzie może przebywać tylko jeden interesant – powiedziała rzeczniczka zarządu województwa lubuskiego, Marzena Toczek.

Dodała, że w przypadku konieczności osobistej wizyty, interesanci zobligowani są do zasłaniania ust i nosa, zdezynfekowania rąk przed wejściem do urzędu oraz wypełnienia ankiety. Dane kontaktowe, tj.: numery telefonów i adresy mailowe do poszczególnych komórek organizacyjnych urzędu marszałkowskiego znajdują się na stronie: www.lubuskie.pl.

Ogólny adres poczty elektronicznej urzędu to: kancelaria.ogolna@lubuskie.pl, natomiast numer na centralę telefoniczną to: +48 68 45 65 200.

Źródło: PAP.

Super Raport 09.10 (Goście: Krzysztof Bosak - Konfederacja, Paweł Poncyljusz - KO oraz Joanna Sakowicz-Kostecka - była tenisistka)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.