Luksusowe BMW rozbiło się na autostradzie pod Świebodzinem [ZDJĘCIA]

2022-06-20 14:10
Luksusowe BMW rozbiło się na autostradzie A2 pod Świebodzinem
Autor: Straż Pożarna w Świebodzinie Luksusowe BMW rozbiło się na autostradzie A2 pod Świebodzinem

Groźna kolizja na autostradzie A2 pod Świebodzinem. W niedzielę wieczorem (19 czerwca) luksusowe BMW roztrzaskało się na barierach energochłonnych. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, ale nikomu na szczęście nie stało się nic poważnego. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę (19 czerwca) na autostradzie A2 niedaleko Świebodzina (woj. lubuskie). Przed godz. 21 kierowca luksusowego BMW stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Samochód został bardzo mocno rozbity, ale na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego – obie podróżujące autem osoby, opuściły pojazd o własnych siłach.

Na miejsce zdarzenia skierowano straż pożarną, pogotowie ratunkowe i policję. Utrudnienia w ruchu na autostradzie A2 trwały kilka godzin.

Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?
Wypadek na ul. Grochowskiej w Warszawie. Demolka przy Urzędzie Dzielnicy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE