Szokująca tragedia w Zielonej Górze. ZAMORDOWAŁ byłą żonę, a potem sam wyskoczył z okna?

2021-01-10 11:24 tom
Makabra w Zielonej Górze. ZAMORDOWAŁ byłą żonę, a potem sam się zabił?
Autor: mat. policji Makabra w Zielonej Górze. ZAMORDOWAŁ byłą żonę, a potem sam się zabił?

Szokujące odkrycie w Zielonej Górze. W jednym z mieszkań odnaleziono zwłoki kobiety, a niedługo później w pobliżu natrafiono na ciało mężczyzny, który najprawdopodobniej spadł z wysokości. Jak informuje RMF 24, śledczy podejrzewają, że mężczyzna zamordował kobietę, a następnie popełnił samobójstwo. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami funkcjonariuszy zmarli byli po rozwodzie.

Jak informuje RMF 24, zawiadomienie o morderstwie wpłynęło do zielonogórskich śledczych w sobotnią noc. Funkcjonariusze natychmiast pośpieszyli do wskazanego mieszkania, gdzie odnaleźli ciało kobiety. Obrażenia na ciele zmarłej wskazywały na to, że do jej śmierci ktoś się przyczynił. Niedługo później, na terenie tego samego bloku, policjanci odkryli zwłoki mężczyzny. Ciało zostało odnalezione na dachu klatki wejściowej, według wstępnych ustaleń zgon nastąpił wskutek upadku z wysokości. Śledczy przekazali, że zmarli najprawdopodobniej byli po rozwodzie.

- Możemy przypuszczać, że mamy do czynienia z zabójstwem i samobójstwem sprawcy. Prawdopodobnie mężczyzna po dokonaniu zbrodni wyskoczył z okna ponosząc śmierć. Oba ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok - powiedział prokurator Zbigniew Fąfera, cytowany przez radio RMF.

Sprawę morderstwa w bloku wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Zielonej Górze.

CZYTAJ TEŻ: Lubsko: Powiedział, że idzie się ZABIĆ i wyszedł z domu! Podniesiony alarm. Mężczyzna w ZŁYM stanie

Masakra nocą w al. Niepodległości. Tak się kończy ściganie w centrum Warszawy