Miał trafić na 2 lata do więzienia. Schował się przed wymiarem sprawiedliwości w wersalce

2022-01-18 11:46
Miał trafić do na 2 lata do więzienia. Schował się przed wymiarem sprawiedliwości w wersalce
Autor: mat. policji

Dwoma listami gończymi poszukiwany był 39-letni mieszkaniec Nowej Soli, który miał trafić do więzienia na ponad 2 lata. Gdy przyszli po niego policjanci, mężczyzna schował się w wersalce. Na niewiele to mu się jednak zdało i 35-latek trafił ostatecznie do aresztu.

W poniedziałek (17 stycznia) policjanci z Nowej Soli zapukali do jednego z mieszkań w centrum miasta, gdzie miał przebywać poszukiwany dwoma listami gończymi 39-latek. Drzwi do mieszkania otworzył im młody mężczyzna, który oświadczył, że w budynku nie ma poszukiwanego przez funkcjonariuszy człowieka. Policjanci nie uwierzyli mu jednak na słowo i postanowili rozejrzeć się po mieszkaniu. Szybko też znaleźli tego, po kogo przyszli. Jak się okazało, poszukiwany 39-latek schował się przed wymiarem sprawiedliwości w wersalce.

39-letni mieszkaniec Nowej Soli poszukiwany był za różne przestępstwa – na swoim koncie miał m.in. kradzież, znęcanie, uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego oraz ucieczkę z miejsca wypadku.

ZOBACZ TEŻ: Groził bronią i porwaniem dzieci. 35-latek zatrzymany przez policję

- 39-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi - informuje mł. asp. Justyna Sęczkowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. - Następnie trafił do aresztu śledczego w Zielonej Górze, gdzie będzie odbywał zasądzoną przez sąd karę ponad dwóch lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy znając miejsce pobytu poszukiwanego przestępcy, poinformowałbyś policję?
Atak na pasażera autobusu w Sosnowcu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE