Przyjdź na wielkie otwarcie iSpot Focus Mall Zielona Góra i wygraj Apple Watch SE!

2022-01-27 5:00
Przyjdź na wielkie otwarcie iSpot Focus Mall Zielona Góra i wygraj Apple Watch SE!
Autor: mat. prasowe Przyjdź na wielkie otwarcie iSpot Focus Mall Zielona Góra i wygraj Apple Watch SE!

Na to wydarzenie czekają nie tylko miłośnicy marki Apple. Zbliża się wielkie otwarcie nowego salonu iSpot Focus Mall Zielona Góra, podczas którego na klientów czekają wyjątkowe promocje oraz niezliczone atrakcje. Wśród nich będzie wyścig o Apple Watch SE i inne nagrody. Sprawdźcie szczegóły!

Salony iSpot oferują swoim klientom pełną gamę produktów Apple. W wyjątkowej przestrzeni można przetestować i poznać takie urządzenia jak MacBook, iPhone, iPad, czy Apple Watch, z pomocą wykwalifikowanych doradców poznać możliwości i obsługę systemów MacOS i iOS oraz dedykowanych dla nich aplikacji. Co najbardziej istotne, klienci mogą tutaj zaopatrzyć się w sprzęt w pełni dostosowany do ich potrzeb.

iSpot Focus Mall Zielona Góra dołącza do grona salonów największego resellera Apple w Polsce. Przed nami wielkie otwarcie, z okazji którego dla klientów przygotowane zostały liczne atrakcje. Przez dwa dni, odwiedzający salon będą mogli skorzystać z niecodziennych promocji, m.in. nabyć iPhone 11 o 200 zł taniej, iPad Pro o 500 zł taniej, a MacBook Air aż o 600 zł taniej.

Wyjątkową atrakcję przygotowano również dla miłośników gier. Uczestnicy wyścigu na Apple TV będą mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody, w tym wyjątkową nagrodę główną - Apple Watch SE. Jest więc o co walczyć!

To tylko część atrakcji, jakie czekają na pierwszych klientów salonu iSpot w Zielonej Górze. Z myślą o nich przygotowano również liczne niespodzianki, dlatego warto wybrać się w dniach 29-30 stycznia 2022 r. na wielkie otwarcie iSpot Focus Mall, przy ul. Wrocławskiej 17 w Zielonej Górze.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej ispot.pl.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE