Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Nie żyje 25-letni motocyklista

i

Autor: policja.pl Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Nie żyje 25-letni motocyklista

Dramatyczne wieści

Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Nie żyje 25-letni motocyklista

2023-10-13 12:14

Tragiczny wypadek w Zielonej Górze. 25-letni motocyklista w wyniku odniesionych obrażeń zginął w zderzeniu z osobowym oplem na ul. Długiej. Okoliczności rozdzierającego serce dramatu wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Zielona Góra. 25-letni motocyklista zginął w wypadku

Do koszmarnego wypadku doszło przed godz. 15 w poniedziałek, 18 września, w Zielonej Górze. Na ul. Długiej kierujący motocyklem marki Suzuki zderzył się z osobowym oplem astrą. Niestety, życia 25-letniego motocyklisty nie udało się uratować. Młody mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

"Na miejscu wypadku pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, ustalając dokładny przebieg i przyczynę wypadku. Analizie zostanie poddany także zapis z miejskiego monitoringu, który akurat jest w tym miejscu. 32-letni kierowca opla był trzeźwy" - przekazała PAP podinsp. Małgorzata Stanisławska z KMP w Zielonej Górze.

Utrudnienia w Zielonej Górze

Policjantka dodała, że z uwagi na prowadzone czynności i zamknięcie dla ruchu fragmentu ul. Długiej w tej części miasta jeszcze przez jakiś czas będą występowały utrudnienia w ruchu.

QUIZ o etyce i moralności. Czy jesteś dobrym człowiekiem?

Pytanie 1 z 10
Często pomagasz potrzebującym?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki