Spadł na dno 12-metrowej studni! Straszna śmierć mężczyzny w Broniszowie

2022-05-21 11:38
Lubuskie. Mężczyzna wpadł do studni. Nie żyje
Autor: pixabay.com studnia - zdjęcie poglądowe

Tragedia w Broniszowie, niewielkiej wsi w woj. lubuskim. W piątek (20 maja) wieczorem 61-letni mężczyzna wpadł do 12-metrowej studni. Niestety, zginął na miejscu. Trwa ustalanie okoliczności tej tragedii. Wstępnie ustalono, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Lubuskie: Mężczyzna wpadł do studni. Nie żyje

Tragedia wydarzyła się w piątek (20 maja) wieczorem. Strażacy otrzymali informację o mężczyźnie, który miał wpaść do nieczynnej studni. Znajdował się on na głębokości 12 metrów, gdzie nie było zbyt wiele tlenu. Z pomocą aparatów tlenowych strażacy wydostali 61-latka. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Zobacz także: Makabra pod Raciborzem. W studni znaleziono zwłoki kobiet

- Na miejscu tragedii zostały przeprowadzone oględziny. Prokurator zarządził również sekcję zwłok. Z dotychczas poczynionych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej był to nieszczęśliwy wypadek - powiedziała Katarzyna Synowiecka z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

Zobacz również: DRAMAT koło Jasła! Mężczyzna WPADŁ do studni! Leżał wyziębiony na jej dnie [ZDJĘCIA]

Dominika dzielnie walczyła z białaczką, umarła w ubiegłym roku. Grobu małej wojowniczki pilnują aniołki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE