Makabra pod Raciborzem. W studni znaleziono zwłoki kobiety

2021-10-26 11:34

Dramat w miejscowości Nędza koło Raciborza. We wtorek (26 października) nad ranem znaleziono zwłoki kobiety. Ciało 85-latki znajdowało się w studni. Ratownicy nie mieli szans, by ją w jakikolwiek sposób ratować. Sprawę śmierci kobiety bada policja pod nadzorem prokuratora.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Nędza koło Raciborza. Jak podaje Dziennik Zachodni, 85-letnia kobieta była poszukiwana przez kilkanaście godzin. Zgłoszenie o jej zaginięciu przekazała zaniepokojona rodzina, które ostatni raz widziała kobietę w poniedziałek po południu. Niestety, we wtorek nad ranem dokonano makabrycznego odkrycia. Ciało 85-letniej kobiety znaleziono w studni. Najprawdopodobniej zauważyła ją rodzina zaginionej. Studnia znajduje się nieopodal domu, w którym mieszkała kobieta. W wydobyciu ciała pomogli strażacy. Nie podjęli oni reanimacji, bowiem 85-latka miała plamy opadowe, co świadczyło o tym, że już nie żyła. Sprawę bada policja raciborska pod nadzorem prokuratury. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną jej śmierci. To wyjaśni m.in. sekcja zwłok.

Czytaj koniecznie: Ona jechała nocą koło cmentarza. On wyciągnął lufę i zrobił jej dziurę w udzie! Masakra w Raciborzu

Sonda
Straciłeś kiedyś bliską osobę w wypadku?
Stracił kontrolę, urwał dwa koła! Groźny wypadek w Bolkowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE