Stelmet wraca do CRS-u!

2020-01-31 13:30 Maciej Juszczak
Stelmet
Autor: www.vtb-league.com

Wygrali w Warszawie - teraz czas pokonać Nizhny Novogrod. Dzisiaj koszykarze Stelmetu Enei BC Zielona Góra zagrają kolejny mecz w lidze VTB.

Stelmet pokazał już w tym sezonie, że może wygrywać i to na trudnym terenie w Rosji. Tak było ponad 2 miesiące temu, kiedy niespodziewanie pokonał Nizhny Novogrod. Tym razem będzie trudniej, bo zielonogórzanie będą musieli sobie radzić bez Drew Gordona.

W pierwszym meczu w listopadzie Stelmet wygrał, a o wszystkim zdecydowała czwarta kwarta. W niej prawdziwy koncert dał Ludde Hakanson. Szwed trafiał jak natchniony i tylko w tej części meczu zdobył 15 punktów. Zielonogórzanie wygrali kwartę 24:13 i pokonali Nizhny Novogrod czterema "oczkami".

Najwięcej - 22 punkty dla Stelmetu zdobył Hakanson, a 18 Drew Gordon. W zespole z Rosji liderami byli Chavaughn Lewis i Darral Willis.

Początek jutrzejszego spotkania o godzinie 18.00.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE