Wydał 5 złotych, zgarnął duuużo kasy! Farciarz z Zielonej Góry zaszaleje na zakupach

i

Autor: Andrea Piacquadio / CC0 / pixabay.com, gk, Totalizator Sportowy Wydał 5 złotych, zgarnął "duuużo kasy"! Farciarz z Zielonej Góry zaszaleje na zakupach

Ale mu się trafiło!

Wydał 5 złotych, zgarnął "duuużo kasy"! Farciarz z Zielonej Góry zaszaleje na zakupach

2023-02-13 20:08

Zainwestował w swoje szczęście zaledwie 5 złotych. To się zdecydowanie opłaciło, bo dzięki tej inwestycji będzie miał "duuużo kasy". I to dosłownie, gdyż mieszkaniec Zielonej Góry kupił zdrapkę w loterii o takiej właśnie nazwie. W miniony weekend w Zielonej Górze padła jedna z pięciu głównych wygranych w tej grze.

Szczęściarz z Zielonej Góry postanowił spróbować swoich sił w zdrapkach. W punkcie Lotto przy ul. Węgierskiej kupił zdrapkę w grze "Duuużo kasy". Los kosztował go zaledwie 5 złotych. Po zdrapaniu warstwy farby, pod którą kryły się tajemnicze liczby, okazało się, że zielonogórzanin pomnożył zainwestowaną pięciozłotówkę aż 40 tysięcy razy. Zgarnął bowiem jedną z pięciu głównych wygranych o wartości 200 tysięcy złotych! Za tę kwotę "zdrapkowicz" z całą pewnością będzie mógł wybrać się na duże zakupy lub zapewnić sobie całkiem sporą dawkę luksusu i dostatnie życie.

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Szczęśliwa zdrapka

i

Autor: Totalizator Sportowy Szczęśliwa zdrapka
Sonda
Czy i jak często grasz w Lotto?
Wygrał licytację na WOŚP. Spacer po Powązkach z Pawłem, wielkim fanem Janosika