Zielona Góra: 17-latka w szkole DŹGAŁA NOŻEM przypadkowe koleżanki! Co w nią wstąpiło?

2020-09-29 11:28 Rafał Strzelec
Zielona Góra: ATAK NOŻEM w szkole! 17-latka rzuciła się na kolegów
Autor: pixabay.com/Google Street View

Dramat w V LO w Zielonej Górze. 17-letnia dziewczyna zaatakowała trzy inne uczennice zielonogórskiego liceum nożem kuchennym. Do zdarzenia doszło we wtorek 29 września rano. Na miejscu pracuje policja, są również służby medyczne. Wedle relacji świadków dziewczyna umieściła zapowiedź ataku w sieci.

Zielona Góra: Masakra w szkole. Uczennica zaatakowała nożem koleżanki

Do zdarzenia doszło we wtorek 29 września w V LO w Zielonej Górze. 17-letnia uczennica przyszła do szkoły z dwoma nożami kuchennymi. Około godziny dziewiątej zaczęła biegać po szkole i atakować przypadkowe ofiary. Zraniła trzy osoby.

- Do zdarzenia doszło o godzinie 9.00. Podczas lekcji 17-letnia uczennica klasy drugiej zaatakowała nożem trzy koleżanki. Sprawczyni ataku została zatrzymana przez policjantów. Na miejscu trwają czynności dochodzeniowo-śledcze. 17-latka jest przesłuchiwana przez policję. W wyniku zdarzenia ucierpiały trzy uczennice. Nic nie zagraża ich zdrowiu. Jedna z nich ma ranę na łuku brwiowym - powiedziała nam podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej komendy policji. 

Jak podaje "Gazeta Lubuska" 17-latka tuż przed atakiem rozesłała niepokojące wiadomości na snapchacie. Mówiła, że wkrótce coś się wydarzy. O sprawie dowiedzieli się nauczyciele. Podczas rozmowy z nimi 17-latka miała uciec, a wkrótce potem doszło do ataku. Na razie nie wiadomo, jaki był motyw zdarzenia. To wyjaśni dochodzenie. Więcej informacji wkrótce.

Nowy Park na Radziwiu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.