Zielona Góra: Bachanalia trwają w najlepsze![AUDIO]

i

Autor: Zielona Góra: Bachanalia trwają w najlepsze![AUDIO] Zielona Góra: Bachanalia trwają w najlepsze![AUDIO]

Zielona Góra: Bachanalia trwają w najlepsze![AUDIO]

2019-05-21 17:13

Za nami Bieg o Puchar JM Rektora UZ-tu oraz Vampiriada

Dla jednych Bachanalia to 5 dni nieustającej ​imprezy, dla innych możliwość, by pokazać, że studiowanie to również okazja do dawania dobrego przykładu. W tym wypadku do dzielenia się życiodajnym płynem. Na zielonogórskiej uczelni odbyła się Bachanaliowa Vampiriada. W sali gimnastycznej budynku A-0 przy ul. Podgórnej, studenci mogli oddać krew i zapisać się do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Vampiriada trwała od 10.00 do 14.00. Akcja potrwa do godziny 14. W międzyczasie studenci postanowili uczcić Bachanalia na sportowo. Na stadionie uniwersyteckim przy ul. Wyspiańskiego w Zielonej Górze odbył się tradycyjny Bieg o Puchar Rektora UZ-etu. Studenci mieli do pokonania nieco ponad kilometr.

Jeszcze dziś wieczorem o godz. 19.00 w auli przy ul. Podgórnej rozpocznie się Stan-Up Polska. Wystąpią Maciej Adamczyk, Piotr Szumowski i Sebastian Rejent.

Zobacz też Zielonogórskie akademiki doczekają się remontów!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE