Zielona Góra: Po wakacjach wracają spotkania Klubu Ojców

2018-09-04 12:40
Tata
Autor: pixabay.com/faithfinder06 Tata

W męskim gronie o odpowiedzialnym ojcostwie. Wracają spotkania klubu dyskusyjnego Spoko-Tato.

Najbliższe spotkanie w Zielonej Górze już w poniedziałek 17 września.

- Właśnie po tym jak my się w takim gronie spotykamy, to to jest rewelacja gdzie my możemy się wymieniać swoimi doświadczeniami. Nieraz mocno dyskutujemy, czasem się pokłócimy na jakiś temat, bo czasem mamy skrajne przekonania. No i właśnie bardzo dobrze, bo każdy może wyciągnąć własne wnioski. Dlatego spotkania często podobają się facetom, bo to nie są seminaria - w rozmowie z Radiem ESKA mówi Grzegorz Blaut, organizator wydarzenia.

Na męskich spotkaniach pojawiają się ojcowie nie tylko z Zielonej Góry, ale także Nowej Soli, Żar czy Żagania. Tematy rozmów są różne.

- Począwszy od takich bardzo praktycznych, chociażby jak nauczyć dziecko przedsiębiorczości czy pracowitości, dawać kieszonkowe, czy nie dawać, jak nauczyć dziecko samodzielności. To takie życiowe tematy - dodaje Grzegorz Blaut.

Przypomnijmy najbliższe spotkanie klubu ojcowskiego Spoko-Tato w poniedziałek 17 września.

Zobacz też: Wraca temat budowy nowego zielonogórskiego schroniska

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE