Zielona Góra. Poszukiwany przestępca ZATRZYMANY PRZYPADKIEM w supermarkecie. UKRYWAŁ SIĘ od 3 lat!

2020-09-05 14:00 Emilia Białecka
Zielona Góra. Poszukiwany przestępca ZATRZYMANY PRZYPADKIEM w supermarkecie. UKRYWAŁ SIĘ od 3 lat!
Autor: Policja Zielona Góra

Kryminalni z Sulechowa, w jednym z supermarketów w centrum miasta zatrzymali poszukiwanego od 3 lat listem gończym przestępcę. Mężczyzna był bardzo zaskoczony. Do tej pory ukrywał się w różnych miejscach, również za granicą.

Jak informuje policja, mężczyzna został rozpoznany przez policjantów kryminalnych z KP Sulechów i zatrzymany w supermarkecie e centrum miasta. To 25-latek, który od 3 lat ukrywał się przed policją, zmieniał wygląd i wyjeżdżał za granicę. List gończy wystawił za nim Sąd Rejonowy w Świebodzinie.

Mężczyzna, podczas zatrzymania, był bardzo zaskoczony, próbował wmówić policjantom, że jest inną osobą – podawał fałszywe dane. Policjanci nie mieli jednak wątpliwości – to był poszukiwany 25-latek. W poniedziałek z policyjnego aresztu trafił do Aresztu Śledczego w Zielonej Górze.

Zielonogórski Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób prowadzi w ciągu roku poszukiwania około 100 osób zaginionych, około 400 osób poszukiwanych listami gończymi i ponad 1000 osób poszukiwanych do spraw kryminalnych. Kilkadziesiąt spraw poszukiwawczych toczy się od kilku lat, głównie z powodu wyjazdu poszukiwanej osoby za granicę.

Miał prawo jazdy zaledwie od kilku miesięcy. 18-latek chciał "przykozaczyć", DRIFT skończył się NA LATARNI!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.