Zielona Góra stolicą tańca! Zbliża się Tancbuda Challenge

2018-05-26 14:34 Maciej Juszczak
Tancbuda Challenge
Autor: www.facebook.com/Tancbuda Challenge Tancbuda Challenge

Najlepsi tancerze w Polsce wystąpią w Zielonej Górze. 2 i 3 czerwca odbędzie się Tancbuda Challenge, czyli festiwal tańca ulicznego.

Do turnieju zgłosiło się ponad 1000 osób z całego kraju. Chętnych było więcej, ale organizatorzy musieli zrobić limity, by każdy mógł się pokazać. Tancerzy będzie oceniać międzynarodowe jury. Pojawią się m.in. Regina Aitova z Rosji czy Marvin Gofin, choreograf światowych gwiazd muzyki - Madonny i Rihanny.

- Marvin Goffin był z nimi w trasie, także jeżeli chodzi o choreograficzną stronę to niesamowity talent. I do tego do Zielonej Góry przyjedzie m.in. Mamson, jeden z czołowych tancerzy house na świecie - powiedział nam Radosław "Rademenez" Blonkowski, jeden z organizatorów imprezy.

Rozpoczęcie Tancbuda Challenge w piątek 2 czerwca o godzinie 10.00. Chwilę później rozpoczną się kwalifikacje Hip-Hop, natomiast po południu Crew Showcase i Breaking. W niedzielę o godzinie 18.00 startuje gala finałowa, gdzie będzie zobaczyć najlepszych tancerzy, którzy zjawią się w Zielonej Górze. Całość w hali przy ul. Szafrana.

Zobacz też: Zielona Góra: Planujesz wyjazd za granicę? Wyrób kartę EKUZ

 
 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE