Zielona Góra: Dwie nastolatki z ranami ciętymi w Zielonej Górze

i

Autor: shutterstock zdjęcie poglądowe

Makabra!

Zielona Góra: W jednej ze szkół znaleziono dwie pocięte nożami nastolatki

2022-09-15 15:22

Makabryczne zdarzenie w jednej ze szkół w Zielonej Górze. W toalecie VI LO w Zielonej Górze przy ul. Cyryla i Metodego znaleziono dwie nastolatki z ranami ciętymi. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Zielona Góra: Dwie nastolatki pocięte nożami w szkolnej toalecie

Jak podaje Gazeta Lubuska, do szokującego zajścia doszło w czwartek, 15 września w VI LO w Zielonej Górze przy ul. Cyryla i Metodego. W szkolnej toalecie znaleziono dwie zakrwawione nastolatki, które miały rany cięte. Najprawdopodobniej zadano je nożami. - Dostaliśmy informację ze szkoły, że dwie uczennice zrobiły sobie krzywdę. Miały sobie pociąć ręce. Policjanci pojechali na miejsce, ustalali okoliczności i świadków. W tej sprawie będzie wszczęte postępowanie - mówi nam podinspektor Małgorzata Barska z KMP w Zielonej Górze. Na razie nie wiadomo, czy każda z nastolatek sama zadała sobie rany czy może wywiązała się między nimi bójka. Na razie przebywają w szpitalu. Nie zostały jeszcze przesłuchane.

Czytaj również: Dariusz D. zadał ciosy nożem 12-latce! Żona mężczyzny w szoku. "Pocałował mnie, zrobił śniadanie...

Zobacz koniecznie: Robert zrobił gorset ze skóry Kasi. "Zaczął między nogami". Szokujące kulisy zabójstwa w Krakowie

Krwawa rzeź na łódzkich działkach. Kto zabił ciocię Elę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE