Zielona Góra: W poniedziałek rusza Ogólnopolski Tydzień Kariery

2018-10-09 12:48
Biuro Karier
Autor: Radio Eska Biuro Karier

"Bądź architektem swojego szczęścia" - to hasło tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który w poniedziałek 15 października rusza na Uniwersytecie Zielonogórskim.

W programie spotkania, warsztaty i rozmowy z pracodawcami. Całość organizuje Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego.

- Szczęśliwe życie zawodowe nigdy nie jest dziełem przypadku. Na sukces trzeba ciężko pracować i zaczynać już dziś, w czasie studiów. Trzeba polubić ten obowiązek, nie budować przyszłej pracy zawodowej na wyobrażeniach czy marzeniach. W szczęście, karierę trzeba zainwestować. Mówię, o inwestycji we własny rozwój - w rozmowie z Radiem ESKA mówi Lilia Smoła, szefowa Biura Karier.

Program wydarzenia pęka w szwach. Na początku tygodnia studenci będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat wyjazdów na inne uczelnie. Z kolei przedstawiciele firm będą czekać przez cały tydzień.

- W poniedziałek zajmujemy się programem MOST, MOSTECH i Erasmus. Ponadto podczas całego tygodnia, od poniedziałku do czwartku, gościmy na uczelni lubuskie firmy - dodaje Lilia Smoła.

Ogólnopolski Tydzień Kariery ruszy w poniedziałek 15 października i potrwa do piątku. W programie przedsięwzięcia jest także między innymi Dzień z Lubuską Policją.

Zobacz też: Uwaga zielonogórscy biegacze! Kolejna impreza zbliża się wielkimi krokami

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE