Zielona Góra: Ze Spoko-Tato na rykowisko jeleni

2018-09-11 10:52
Wyprawa na rykowisko odbędzie się w weekend 21 i 22 września
Autor: (fot. TomaszProszek/pixabay.com) Wyprawa na rykowisko odbędzie się w weekend 21 i 22 września

Wyprawa organizowana przez Fundację Spoko-Tato odbędzie się 22 i 23 września.

To będzie wspólna przygoda ojców i ich dzieci. Wyprawa na rykowisko jeleni już w następny weekend. Zapisy trwają, a mieszkańcy Zielonej Góry i okolic mogą się zgłaszać poprzez facebookowy fanpage Fundacji Spoko-Tato.

- Te wyprawy to też, no nie ukrywajmy, tak, to jest spanie czasami pod gołym niebem, czy tam w namiocie, czy budowanie szałasów, czy spotkanie z dzikami, czy uczenie się dzid i wyjścia formacji obronnych jakichś przed dzikimi zwierzętami na przykład – mówi w rozmowie z Radiem ESKA Grzegorz Blaut ze Spoko-Tato, podkreślając, że wszystko odbywa się w kategorii zabawy.

Głównym punktem wyprawy jest spotkanie z jeleniami, jednak przygoda z dziką naturą i wyzwania terenowe zaczynają się już dużo wcześniej. Uczestnicy nauczą się, m.in. poprzez gry terenowe, podstaw topografii.

Wyprawa na rykowisko jeleni odbędzie się 22 i 23 września.

Czytaj też: Zielona Góra: Kryminały, atlasy, książki dla dzieci… Rusza Winobraniowy Kiermasz Książek

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE