ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka pilot tv Jaka to melodia? - jak dostać się na widownię, ile można zarobić, jak się ubrać

Jaka to melodia? - jak dostać się na widownię, ile można zarobić, jak się ubrać

02.03.2011, godz. 21:00
Jaka to melodia?
foto: AKPA

Program "Jaka to melodia?" już od 14 lat jest hitem TVP1. Muzyczne show prowadzone niezmiennie przez Roberta Janowskiego (50 l.) cieszy się wielomilionową oglądalnością. Pokazujemy, jak można znaleźć się na widowni show, ile można na tym zarobić, jak należy się ubrać i ile trwają nagrania.

ZAROBKI

Za jedno nagranie osoby obecne na widowni dostają ok. 60 zł. Obowiązuje umowa o dzieło. Pieniądze są wypłacane po programie.

ZAPISY

Aby spróbować dostać się na widownię należy przede wszystkim wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na oficjalnej stronie "Agencji Bojar". W nagraniach mogą brać udział osoby w wieku 18-59 lat, które mają konta w systemie Agencji. Tylko spośród tych osób dokonywana jest selekcja. Należy pamiętać, żeby zapewnić sobie każdorazowo osobę, która mogłaby nas zastąpić w przypadku nagłej zmiany planów.

SESJA NAGRANIOWA

Sesje nagraniowe odbywają się najczęściej raz w miesiącu. Podczas jednej sesji odbywają się 4 nagrania. Nagrania z udziałem publiczności rozpoczynają się o 9:45 i trwają co najmniej do 20. Nierzadko czas ten wydłuża się nawet o dwie godziny. Podczas nagrania są cztery przerwy - jedna całogodzinna i trzy trwające piętnaście minut. Nie ma limitu występów dla widzów, można wziąć udział we wszystkich sesjach w danym miesiącu.

Przeczytaj koniecznie: Robert Janowski zarabia miesięcznie fortunę!

UBIÓR

Żelazną zasadą jest, że należy unikać ubrań w kolorach czarnym, białym i granatowym, a zakładać ubrania w czystych, jaskrawych kolorach, najlepiej jednobarwne (bez drobnych wzorów i kratek) lub z dużymi dobrze widocznymi z daleka elementami.

Dziewczyny powinny mieć odsłonięte nogi. W przypadku programu "Jaka To Melodia?" oznacza to obowiązek zakładania spódnic lub sukienek. Spodnie, nawet jasne, nie spełniają oczekiwań Producentów i upoważniają przedstawiciela Agencji do odmowy wpuszczenia na plan.

Na nagraniach programu "Jaka To Melodia?" obowiązują ubrania młodzieżowe i klubowe, z dużym dodatkiem biżuterii, elementów błyszczących i świecących.

Zawsze należy pamiętać, że publiczność powinna być maksymalnie kolorowa.

Wszystkich obowiązuje zakaz zakładania spodni w ciemnych kolorach - szczególnie czarnych i granatowych!

W studio niedopuszczalne są grube swetry oraz wysokie, zimowe buty (kozaki)!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: