ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka pilot tv Zmierzch w TVN: Kristen Stewart i Robert Pattinson wreszcie do zobaczenia w telewizji. 11 marca o godz. 20

Zmierzch w TVN: Kristen Stewart i Robert Pattinson wreszcie do zobaczenia w telewizji. 11 marca o godz. 20

11.03.2011, godz. 17:15
Kristen Stewart, Robert Pattinson
foto: EAST NEWS

Telewizja TVN pokaże dziś kultowy film Zmierzch. Opowieść o miłości młodej dziewczyny i wampira zyskała rzesze miłośników na całym świecie. W piątek o godz. 20.00 pierwszą część będą mogli zobaczyć wszyscy miłośnicy kultowej sagi.

Rok 2005. Powieść Zmierzch nieznanej pisarki Stephanie Meyer w ciągu kilku tygodni, podbiła Amerykę. Opowieść o miłości wrażliwej nastolatki i wampira sprzedała się w milionach egzemplarzy. Hollywood zabrał się do jej ekranizacji.

Do roli Edwarda wybrano Roberta Pattinsona, młodego przystojniaka znanego z jednej z części filmowych przygód Harry'ego Pottera. Większym problem było obsadzenie roli Belli - wymaga ona większych umiejętności aktoskich. Wybór padł na Kristen Stewart, która początkowo nie chciała przyjąć propozycji.

Przeczytaj koniecznie: Robert Pattinson i Kristen Stewart jednak wezmą ślub?


Film okazał się wielkim sukcesem. Jego kolejne części - Księżyc w nowiu i Zaćmienie podobały się jeszcze bardziej, stając się jednymi z najbardziej kasowych filmów w historii kina.

W tym roku premiera ostatniej części sagi - powieści Przed Świtem.

Zmierzch dzisiaj w TVN od godz. 20.00.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: