Super Express» Rozrywka» Plotki» WIELKANOC 2013: PRZEPIS na ulubione CIASTO WIELKANOCNE Magdy Gessler. MAGDA GESSLER, WIELKANOC 2013, WIELKANOC, PRZEPIS NA MAZURKA, PRZEPIS NA MAZURKA WIELKANOCNEGO, PRZEPIS NA MAZURKI, PRZEPISY MAGDY GESSLER, MAZURE MAGDY GESSLER, WIELKANOC MAGDY GESSLER, ŚWIĘTA GWIAZD

WIELKANOC 2013: PRZEPIS na ulubione CIASTO WIELKANOCNE Magdy Gessler

Magda Gessler zapewniła, że wszystkie świąteczne potrawy przygotowuje sama. Na jej wielkanocnym stole znajdą się jajka, żurek i babka piaskowa, a także ulubione ciasto, na które zdradziła przepis. Mowa o mazurku - kolorowym i bardzo słodkim.

 

 

Magda Gessler zdradziła swój przepis na wielkanocny mazurek w rozmowie z PANIĄ DOMU. Przy okazji restauratorka, która słynie z zamiłowania do dobrego jedzenia, wyjawiła dlaczego właśnie to ciasto jest jej ulubionym.

- To absolutny numer jeden na wielkanocnym stole. Kajmakowy, z fiołkami - najlepiej z Nałęczowa. Połączenie cudownego smaku, zapachu i kolorów. Uwielbiam to - powiedziała Magda.

Specjalnie dla tych wszystkich, którzy pragną przygotować ulubione ciasto Magdy Gessler, prowadząca programu KUCHENNE REWOLUCJE zdradziła przepis:

- Ugotowane na twardo żółtka będą nieodzowne do przyrządzenia najlepszego kruchego ciasta, uniwersalnego zastosowania. Na cztery przetarte przez drobne sito żółtka potrzebujemy 100 gram cukru, 200 gram masła i 300 gram mąki. Do tego łyżka lodowatej wody i szczypta soli. Szybko wszystko zagniatamy, zawijamy i wkładamy do lodówki co najmniej na dwie godziny - zdradziła Magda.

Skorzystacie z przepisu Magdy i przygotujecie jej ulubionego mazurka?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida