ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Azja Express: Leszek Stanek i Iza Miko podróżowali bez majtek!

Azja Express: Leszek Stanek i Iza Miko podróżowali bez majtek!

26.10.2016, godz. 13:37
Azja Express
foto: Agencja TVN/x-news

Azja Express odcinek 8. Podróżowanie po Azji przez miesiąc za dolara dziennie wiąże się z pewnymi komplikacjami. Przekonali się o tym Iza Miko i jej partner Leszek Stanek. W 8. odcinku show przyznali, że... nie mają majtek.

Azja Express odcinek 8. Twórcy programu w końcu ukazali ciemne strony życia za dolara dziennie. Uczestnicy programu przez miesiąc podróży przez Azję z dolarem dziennie w kieszeni musieli rezygnować z wielu udogodnień. Pod koniec wyjazdu problemem okazał się... brak czystych ubrań. W szaleńczym wyścigu nie było czasu na robienie prania. Jak radzili sobie w takich sytuacjach polscy celebryci? Na planie dochodziło do wymian. W krótkiej zapowiedzi 8. odcinka Azja Express dowiadujemy się, że Pascal Brodnicki pożyczył Leszkowi Stankowi jedną parę spodni. W tym samym odcinku będziemy świadkami rozmowy między Izą Miko a jej partnerem.

- Także wiesz, ja nie mam majtek dzisiaj - uprzedziła Leszka Iza.

- Ja też nie mam - odpowiedział jej towarzysz podróży.

Co jeszcze wydarzy się w 8. odcinku Azja Express? Emisja odcinka jak zawsze w środę o godznie 21:30. Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli obejrzeć programu w telewizji mamy relację na żywo z Azja Express na SE.pl.

ZOBACZ: Kaczoruk o udziale w Azja Express: "Myślę, że Kuba jest zaskoczony"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: