ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017 - finał. Kto w nim wystąpi?

Idol 2017 - finał. Kto w nim wystąpi?

04.05.2017, godz. 08:35
Idol Jury
foto: materiał prasowy

Zbliża się wielki finał programu Idol 2017. Oznacza to, że w pełnym emocji programie pozostało zaledwie małe grono uczestników. Po emisji 12. odcinka Idola o zwycięstwo walczy czworo uczestników.

W dwunastym odcinku Idola 2017 Karolina Artymowicz, Mariusz Dyba i Jakub Krystyan awansowali bez przeszkód dalej, zaś Angelika Zaworka i Adam Kalinowski zmierzyli się w dogrywce. Jury zdecydowali, że dadzą szansę Żelce. A to oznacza, że znamy czworo półfinalistów. Jeszcze jedna osoba przed finałem musi odpaść! Ostateczną listę finalistów poznamy w 13. odcinku Idola.

Tymczasem przypomnijmy sobie, kto dostał się do odcinków na żywo, których jest w planie emisji sześć. Do finałowego etapu przeszli: Karolina Artymowicz, Mariusz Dyba, Patrycja Jewsienia, Adam Kalinowski, Jakub Krystyan, Maciej Mazur, Adrian Szupke, Angelika Zaworka. To ich zmagania zobaczyliśmy w odcinkach na żywo, a w każdym z kolejnych etapów odpadał jeden z uczestników. Znamy już czworo półfinalistów, za tydzień poznamy finałową trójkę, która zawalczy o tytuł "Idola", kontrakt płytowy i 250 tysięcy złotych.

Kto już odpadł i kiedy?

W pierwszym półfinale Idola 2017 odpadł Maciej Mazur. Zaraz potem, w kolejnym odcinku, z show pożegnał się Adrian Szupke. Niestety wkrótce po nich Patrycja Jewsienna również odpadła. Jak wiemy w 12. odcinku Idola z show odpadł Adam Kalinowski.

Idol 2017. Kto wygra?

Kto ma największe szanse na zwycięstwo w Idolu? Fani typują Karolinę Artymowicz, ale wszystko leży w rękach widzów! Czy to właśnie skromna i nieśmiała Karolina wygra? Jej konkurencja jest silna, w końcu wszyscy marzą o wygranej i każdy ma niesamowity talent wokalny! Do tej pory również Żelka wydawała się faworytką, jako osoba, która przyszła do programu zrealizować marzenia, które dawno temu odrzuciła na rzecz codzienności. Żelka, w pierwszych odcinkach show, ujęła widzów szczerością i miłością do dziecka, które wychowuje wraz z partnerem. Po metamorfozie ciężko ją było poznać, a w 12. odcinku znalazła się w dogrywce. Czy to znaczy, że jej szanse na zwycięstwo zmalały? Ogromne emocje budzi także Jakub Krystyan, który nie wygląda na wrażliwca, a jednak!

Zobacz: Idol 2017, odcinek 12. Zapis relacji na żywo na Se.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: