ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka teleshow Pierwsza randka - o której i gdzie oglądać nowy program TVP?

Pierwsza randka - o której i gdzie oglądać nowy program TVP?

15.03.2017, godz. 15:37
Wiosenna ramówka TVP
Wiosenna ramówka TV foto: Marcin Wziontek/Super Express

Pierwsza randka - to nowy program telewizyjny, w którym single dostaną szansę na znalezienie nowej miłości. Przy okazji widzowie będą mieli okazję do obserwacji typowych zachowań na tytułowej pierwszej randce. O której i gdzie oglądać nowy show TVP? Sprawdź!

Pierwsza randka to nowy program, który będziemy mogli oglądać w każdy czwartek o godzinie 20:40 na TVP2. Premiera Pierwszej randki została zapowiedziana na 16 marca 2017 roku.  W programie widzowie TVP2 mogą zobaczyć pierwsze randki w ciemno uczestników. Każda z nich jest inna i ma niepowtarzalną atmosferę. Różne są także zachowania bohaterów. Jedni ze stresu nie mogą przestać mówić, innych paraliżuje i milkną. Pojawiają się bariery wiekowe i geograficzne, które mogą okazać się przeszkodami nie do przezwyciężenia.

Pary staną przed dylematami, które zna większość ludzi umawiających się na randki. Czy zamówić alkohol, a może jednak pozostać przy wodzie? Kto powinnien zapłacić – mężczyzna? Czy podążając za równouprawnieniem należy podzielić się rachunkiem? I wreszcie... czy wypada powiedzieć na pierwszej randce o zakupach w sex shopie?

Kandydaci zostali połączeni w pary przez zespół ekspertów. Choć ich randka będzie miała klasyczną formę spotkania na wspólnej kolacji to droga jaką wybrali na poszukiwanie drugiej połówki na pewno nie należy do tradycyjnych.

ZOBACZ: Randka w łóżku: najgorętsze momenty kontrowersyjnego show!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: