ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Projekt Lady 2. TVN zaczyna zdjęcia do nowej edycji!

Projekt Lady 2. TVN zaczyna zdjęcia do nowej edycji!

27.09.2016, godz. 10:38
Projekt Lady już w czerwcu? Program z Małgorzatą Rozenek w letniej ramówce?
foto: © AKPA

Program Projekt Lady okazał się hitem TVN! Dzięki mentorkom i Małgorzacie Rozenek dziewczyny, które wzięły udział w show wyszły na prostą. TVN niedawno ogłosił nabór na kandydatki do drugiej edycji programu. Castingi już się kończą i lada dzień ruszą zdjęcia do show!

Projekt Lady 2 już niedługo na antenie TVN! Pierwsza edycja show otoczona była wielką tajemnicą. Opóźniono premierę programu o kilka miesięcy, wielu myślało, że Rozenek jednak straci pracę w stacji. Jednak koniec końców nowy format okazał się hitem letniej ramówki, a Rozenek stała się gwiazdą TVN.

Od razu po zakończeniu show, pojawiła się informacja o castingu do drugiej edycji show. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, niebawem nabór się zakończy, a  producenci wyłonią nowe dziewczyny, które będą walczyć o tytuł prawdziwej damy. W październiku tego roku mają ruszyć zdjęcia do kolejnej edycji show. W rolach mentorek ponownie wystąpią trener protokołu dyplomatycznego dr Irena Kamińska-Radomska i trener rozwoju osobistego Tatiana Mindewicz-Puacz, a 12 dziewczyn wspierać będzie Małgorzata Rozenek.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Patusia Show z Projektu Lady NAGO w wannie śpiewa hit disco polo! [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: