ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odc. 6. Odpada Mariusz, Daria najlepsza!

Top Model 6, odc. 6. Odpada Mariusz, Daria najlepsza!

11.10.2016, godz. 22:33
Top Model 6: Mariusz
foto: PrintScreen TVN

Za nami kolejny odcinek Top Model 6, odcinek 6. Tym razem modele przeszli prawdziwą szkołę życia! Wybieg na wysokości, sesja z robakami, działo się bardzo dużo! Zobaczcie sami, jak poradzili sobie uczestnicy!

Za nami wyjątkowo ciężki odcinek Top Model. Zostań Modelką 2016. Najpierw trudne zadanie - przejście po szklanej kładce na wysokości 15 metrów. Natalia spadła z wybiegu i pojechała do szpitala ze stłuczoną łopatką i raną na nodze. Potem było jeszcze trudniej - sesja ze szczurami i robakami. Nie wszyscy sobie poradzili. Najgorzej wyszło Mariuszowi, jury stwierdziło, że boi się wszystkiego, a jak się stresuje to nie wychodzi mu praca w modelingu. Najlepiej poradziła sobie Daria i Kamila, ich zdjęcia bardzo się podobały jury.

Niestety między uczestnikami dochodzi do spięć. Kłócił się Adam z Mateuszem, pięściarz twierdził, że Mateusz nie nadaje się do programu i powinien odpaść. Michał Piróg zwrócił mu uwagę, że to nie on decyduje... Z kolei Mateusz Zapotocki wyznał, że nie ma konkurencji w programie i nie boi się niczego. Potem przyszyła pora na wyznanie Adama. - Mam problem z agresją - powiedział uczestnik - ale teraz już tylko słownie - dodał.

Z programu odpadł Mariusz.

Więcej znajdziecie w relacji na żywo: Top Model 6, odcinek 6. RELACJA NA ŻYWO na Se.pl

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: