ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Uczestnik Rolnik szuka żony w programie Pierwsza randka. Nadal szuka partnerki

Uczestnik Rolnik szuka żony w programie Pierwsza randka. Nadal szuka partnerki

21.04.2017, godz. 14:00
Z Rolnik szuka żony do Pierwszej randki
Kuba z Rolnik szuka żony postanowił po raz kolejny poszukać partnerki przed kamerami. Tym razem w programie Pierwsza randka foto: materiały prasowe/Facebook

Uczestnik Rolnik szuka żony znowu szuka miłości przed kamerami. Tym razem w programie Pierwsza randka. Czy Kuba spodobał się Agnieszce?

Uczestnik, który w 2. edycji Rolnik szuka żony starał się o rękę Ani, znowu szuka miłości przed kamerami. Tym razem 40-letni Kuba, do tej pory znany jako "Kuba z Rolnik szuka żony", zgłosił się do nowego programu TVP 2 - Pierwsza randka. Odcinek z jego udziałem został wyemitowany 20 kwietnia. Jak wyglądała jego "pierwsza randka" w nowym programie?

Były uczestnik Rolnik szuka żony na pierwszą randkę przyszedł z czerwoną różą, którą niezwłocznie obdarował Agnieszkę, promienną i spontaniczną tancerkę flamenco. Już od pierwszych chwil między obojgiem zaiskrzyło. Prowadzili bardzo swobodną i pełną humoru rozmowę. Kiedy Kuba na chwilę opuścił jej towarzystwo, wychwalając przyjacielowi jej rozliczne zalety, ona już czekała na niego z ognistym tańcem. Mężczyźnie bardzo spodobała się ta spontaniczność i radość z życia. Co ciekawe, ani on ani ona nie chcieli kończyć swojej randki, trwała więc wiele godzin. Czy to oznacza, że Kuba w końcu znajdzie miłość przed kamerami? Trzymamy kciuki.

ZOBACZ: Rolnik szuka żony 4 - tak mieszkają uczestnicy nowej edycji [GALERIA]

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: