ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow The Voice of Poland 7. Odcinek 2. ZNAMY nowych uczestników - podsumowanie

The Voice of Poland 7. Odcinek 2. ZNAMY nowych uczestników - podsumowanie

10.09.2016, godz. 20:57
The Voice of Poland
The Voice of Poland foto:

Za nami 2 odcinek The Voice of Poland 7. Poznaliśmy kolejnych uczestników, którzy zasilili drużyny trenerów. Kto dostał się do programu? Kto ma szansę na zostanie najlepszym głosem w Polsce? Dowiedzcie się już teraz!

The Voice of Poland 7, odcinek 2 - to już historia. O dostanie się do programu walczyli uczestnicy z Małopolski i woj. świętokrzyskiego. Za nami kolejne przesłuchania w ciemno, w czasie których usłyszeliśmy wiele wspaniałych głosów. Niestety, nie wszyscy mogli dostać się do następnego etapu programu i zasilić którąś z drużyn trenerów. Komu sprzyjał los, kto miał szczęście, kto zachwycił trenerów? Do drużyny Marysi Sadowskiej w 2. odcinku The Voice of Poland 7 dostali się: Monika Kitel, Beata Romanowska, Kasia Góras; do drużyny Natalii Kukulskiej dołączyli: Patryk Krajewski i Ania Karwan, do chłopaków Tomsona i Barona z Afromental dołączyli: Ewa Novel, Łukasz Bąkowski i Filip Lato, a do Andrzeja Piasecznego: Krzysztof Grześkowicz i Paweł Jarzynka.

Nie obyło się bez łez, największe wzruszenie trenerzy przeżyli, gdy na scenie stanęła Anna Karwan, która brawurowo zaśpiewała "Purple Rain" Prince'a. W przeszłości współpracowała m.in. z Moniką Brodką, śpiewała z Piaskiem.

Za tydzień kolejne przesłuchania w ciemno. My czekamy z niecierpliwością, a Wy?

Sprawdź: The Voice of Poland 7. Zapis RELACJI NA ŻYWO z programu. Były wzruszenia i łzy

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: