Super Express» Technologie» Oprogramowanie» "Na dobre i na złe" odc. 544 - opis, streszczenie: Ola trafia do szpitala. Przemek dowiaduje się, że będzie ojcem. Co w ''Na dobre i na złe''? Na dobre i na złe odcinek 543 co się wydarzy?

"Na dobre i na złe" odc. 544 - opis, streszczenie: Ola trafia do szpitala. Przemek dowiaduje się, że będzie ojcem

"Na dobre i na złe" odcinek 544 w środę, 29.01.2014 o godz. 20.40. "Na dobre i na złe" odc. 544 - streszczenie: Przemek pakuje się przed wyjazdem na misję i za radą Zuzy urządza wyprzedaż niepotrzebnych rzeczy. Przyjaciele z Leśnej Góry szykują dla chłopaka imprezę pożegnalną. Wiktoria nieopatrznie zdradza Przemkowi, że Ola jest w ciąży, nie wiedząc, że to właśnie on jest ojcem.

Tymczasem młoda stażystka bardzo źle się czuje. Nagle traci przytomność. Do Leśnej Góry zgłasza się kierowca Lucjan z silnymi bólami brzucha. Klaudia, która pełni dyżur, zgadza się, by pacjent wyszedł do domu. Następnego dnia mężczyzna trafia już pod opiekę Borysa.Lekarz uznaje, że potrzebna jest natychmiastowa operacja, a Klaudia pod żadnym pozorem nie powinna była wypisać pacjenta do domu.

Z kolei doktor Falkowicz knuje kolejną intrygę. Próbuje odzyskać Kingę, by zapewnić sobie milczenie byłej kochanki. Wkrótce bierze z nią potajemny ślub. Profesor zjawia się też nieproszony na spotkaniu Marka z przedstawicielami szwajcarskiego koncernu farmaceutycznego. Zagraniczni partnerzy boją się, że lekarz wywoła skandal.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
oprac. Magdallena Guss - Gasińska
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida