WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Eurowizja: Kto wystąpi w finale? Zobacz rywali Cleo i Donatana!

Eurowizja: Kto wystąpi w finale? Zobacz rywali Cleo i Donatana!

09.05.2014, godz. 12:18
Eurowizja 2014 Donatan i Cleo
Cleo i Donatan - Polska foto: AFP/East News

Cleo i Donatan w finale Eurowizji! Pierwszy raz od 10 lat reprezentacja Polski znalazła się w finale największego europejskiego konkursu piosenki. Utwór "My Słowianie" doczekał się ponad 42 milionów odsłon na YouTubie. Urzekł nie tylko Polaków, ale również widzów w całej Europie. Cleo, tancerki z Mazowsza oraz seksowne modelki, rozgromiły wczoraj konkurencję i rzuciły na kolana międzynarodową publiczność. ZOBACZ, które kraje będą towarzyszyć Polsce w finale Eurowizji.

Wczoraj o 21.00 w Kopenhadze odbył się półfinał eliminacyjny konkursu Eurowizji. Cleo i Donatan startowali z numerem 5. Według regulaminu Eurowizji, nie było możliwości oddania głosu na swoich rodaków. Na piosenkę "My Słowianie" głosować mogli jedynie Polacy mieszkający za granicą.

Zobacz: Laska z klipu Donatana "My Słowianie" jeździ Porsche - FOTO

Nie wiadomo, czy to głosy polonii, czy też SMSy mieszkańców innych krajów, przyczyniły się do sukcesu Cleo i Donatana. Jedno jest pewne - występ naszych Słowianek zachwycił widzów w całej Europie! Cleo i Donatan pojawią się w finale Eurowizji w Kopenhadze. Oprócz Polski, zobaczymy w nim również reprezentantów Szwajcarii, Norwegii, Austrii, Grecji, Finlandii, Białorusi, Słowenii i Malty.

Relacja LIVE z finału Eurowizji w Kopenhadze już w sobotę na se.pl!

Wiadomości Se.pl na Facebooku

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: