WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Makijaż na Halloween dla dziecka! Zrób go sama

Makijaż na Halloween dla dziecka! Zrób go sama

26.10.2016, godz. 09:00
Halloween
foto: EAST NEWS

Zastanawiasz się, jak wykonać zjawiskowy makijaż na Halloween swojemu dziecku? Może córka planuje przebrać się za zombie, diablice lub czarownicę? Ułatwimy ci zadanie i podpowiadamy, jak wykonać makijaż halloweenowy dziecku.

Halloween już za kilka dni, więc to ostatni dzwonek, aby przygotować swojemu dziecku jakąś upiorną kreację oraz zastanowić się nad jej szczegółami. Jednym z nich jest odpowiedni makijaż. Podsuwamy kilka pomysłów kreacji na Halloween dla dzieci. Może któraś z nich szczególnie przypadnie twojemu dziecku do gustu?
Makijaż czarownicy -  oczy podkreśl czerwonym oraz czarnym odcieniem farby. Możesz także użyć niebieskiego odcienia, dzięki czemu będą wyglądały na zasinione. Usta pomaluj na fioletowo.


Makijaż zombie - na buzię dziecka nałóż biały podkład, a jego oczy pomaluj ciemnymi odcieniami niebieskiej farby. Następnie przyklej do buzi dziecka rozpięty suwak - wystarczy użyć wosku do depilacji twarzy lub specjalnego silikonu. Jego brzegi pokryj podkładem lub farbą, którą wcześniej używałaś do malowania buzi.


Makijaż diablicy - Pomaluj buzię białym podkładem. Usta muszą wyglądać tak, jakby były zaszyte. Czubek noska pomaluj na czarno. Pamiętaj, że dobrze jest wykorzystywać ciemne odcienie czerwieni oraz kolor czarny.

 

Źródło: STORYFUL/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: