ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Elizka z Warsaw Shore jak Demi Moore. NAGIE ciężarne zdjęcia celebrytki!

Elizka z Warsaw Shore jak Demi Moore. NAGIE ciężarne zdjęcia celebrytki!

18.08.2016, godz. 12:41
Eliza z Warsaw Shore jak Demi Moore
foto: Fotomontaż SE.pl

Elizka z Warsaw Shore oraz jej ukochany Trybson już od jakiegoś czasu spodziewają się kolejnej córeczki. Dziecko narodzi się lada dzień. Zanim jednak się to stanie, możemy podziwiać ciążowy brzuch Elizy. Zrobiła sobie nagie zdjęcia niczym Demi Moore!

Kiedy Annie Leibovitz zrobiła zdjęcie nagiej i ciężarnej Demi Moore na okładkę popularnego magazynu, cały świat oszalał na jego punkcie. Od tamtej pory wiele gwiazd zrobiło sobie podobne fotografie. Najwidoczniej chce do nich należeć Elizka z Warsaw Shore, która lada chwila urodzi drugą córkę. Na Instagramie celebrytki pojawiły się dwie fotki z ciążowym brzuchem w roli głównej.

Na pierwszej naga Eliza klęczy na łóżku. Jej łono ginie pod brzuchem, a piersi okryte są tylko prześcieradłem. Na drugiej stoi w samych majtkach. Swoim męskim ciałem oplata ją Trybson. To jednak nie koniec niespodzianek dla fanów.

Na Instagramie Elizy możemy również znaleźć wideo, na którym maluszek kopie mamę od środka. - Najcudowniejszy kopniak pod żebro pod słońcem - podpisała nagranie Eliza.

Złośliwi mogliby przyrównać to nagranie do... fragmentu kultowego filmu "Obcy. 8 pasażer Nostromo"!

Jak Wam się podobają fotki i film Elizki?

Zobacz: Jak Eliza i Trybson spędzają wakacje? Sprawdź!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: