ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Magda Gessler wzięła ślub? Wiemy, jaka jest prawda

Magda Gessler wzięła ślub? Wiemy, jaka jest prawda

06.06.2017, godz. 10:07
Magda Gessler
Magda Gessler foto:

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są bardzo tajemniczą parą. Bardzo się kochają, jednak ze względu na liczne zobowiązania zawodowe nie mogą mieszkać razem. Niedawno zakochani obchodzili kolejną rocznicę. Ukochany podarował Gessler piękny prezent, a ona pod wpływem emocji opowiedziała o szczegółach ich wesela!

Historia ich miłości to materiał na film. Gessler i Kozerawski poznali się 35 lat temu na prywatce u Andrzeja Szpilmana. Ich romans przetrwał wtedy zaledwie 3 miesiące. Waldemar wyjechał do Kanady, a Magda wróciła na studia do Hiszpanii, gdzie m.in. poznała swojego pierwszego męża - Volkharta Müllera. Mężczyzna kilka lat później zmarł na raka, a młoda wdowa z synkiem Tadeuszem wróciła do kraju. W Polsce poznała Piotra Gesslera, który dla niej rozwiódł się z żoną. Para stanęła na ślubnym kobiercu, jednak nie był to szczęśliwy związek. Doczekali się córki Lary. Po 20 latach Gessler ponownie spotkała Kozerawskiego. Mężczyzna przyjechał na organizowany przez nią zjazd lekarzy i znów między nimi zaiskrzyło.

Wielokrotnie w mediach pojawiały się plotki o ślubie prowadzącej "Kuchenne Rewolucje" i znanego lekarza, którym restauratorka regularnie zaprzeczała. Gessler zaskoczyła fanów, kiedy napisała, że świętuje 13 rocznicę wesela! Fani gratulowali, że udało jej się utrzymać wszystko w tajemnicy. Prawda jest nieco inna.

Jak informowało "Życie na gorąco", w czerwcu 2004 roku Magda Gessler i Waldemar Kozerawski wyprawili w Krakowie wielkie przyjęcie. Ponieważ miało miejsce w restauracji o nazwie "Wesele", część uczestników tak je właśnie wspomina. Tak więc było "wesele", ale ślubu nie było.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler zdradza dietę na udany seks

Z okazji rocznicy Magda otrzymała od ukochanego album ze swoimi zdjęciami i "wspólnymi sytuacjami". Waldemar ukrył prezent w obwolutę Apple, dlatego restauratorka była przekonana, iż otrzymała laptop.

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: