ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Tajemniczy rytuał nad waginą Izy Miko. Aktorka pokazała WIDEO

Tajemniczy rytuał nad waginą Izy Miko. Aktorka pokazała WIDEO

22.06.2017, godz. 13:24
Iza Miko na Instagramie okadza waginę
Aktorka uwielbia naturalne metody dbania o organizm foto: EAST NEWS

Iza Miko pokazała na Instagramie tajemniczy rytuał nad waginą. O co chodzi w okadzaniu waginy szałwią? Zobacz, nagranie instruktażowe!

Iza Miko wędzi waginę dymem z szałwii? Aktorka znana jest ze swojego zamiłowania do ekologii i naturalnych rytuałów, ale tym razem przeszła samą siebie! Miko opublikowała na Instagramie nagranie wideo, na którym doradza wszystkim zwolennikom życia w zgodzie z naturą metodę naturalnego oczyszczania organizmu. Z czego oczyszcza dym z kadziła? Ze wszelkich negatywnych czynników, które wchodzą do naszego organizmu. Z tego względu bardzo ważne jest okadzanie wszystkich... otworów.

- Użyjcie w miejscach wejścia do naszego ciała - instruuje Miko, która nagle ku zaskoczeniu wszystkich, podnosi nogę i... zaczyna okadzanie waginy! - Ludzie! Zdecydowanie zacznijcie okadzać szałwią wasze waginy! Gdziekolwiek jest jakaś akcja (coś się dzieje). W moim przypadku nie ma tam wielkiego ruchu, ale na wszelki wypadek... - zdradza gwiazda.

Kolejne etapy oczyszczania to okadzanie szałwią ust, oczu i uszu, do których wpływają negatywne myśli.

- Moje usta, uszy tam gdzie całe negatywne gówno trafia, trafia też z tej strony (drugie ucho) i chcesz je zatrzymać. Moje oczy bo czasami widzę negatywne gówno. Czasami mówię też negatywne rzeczy - tłumaczy aktorka.

Iza Miko zachęciła fanów do udostępniania tego filmu wszystkim tym, którym przyda się wyrzucenie z organizmu negatywnych rzeczy. Czy macie w swoim otoczeniu takie osoby?

ZOBACZ: Izabela Miko pokazała kokosy!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: