ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Twórca House of Cards prosi Polaków o zdjęcia z protestów w obronie sądów

Twórca House of Cards prosi Polaków o zdjęcia z protestów w obronie sądów

24.07.2017, godz. 09:50
House of Cards
House of Cards foto: EAST NEWS

Zdjęcia z polskich protestów w obronie niezależności sądów znajdą się w serialu "House of Cards"? Twórca scenariusza, Beau Williams, zachęca na Twitterze do przesyłania zdjęć i filmów z trwających w Polsce manifestacji.

Beau Williams prosi Polaków o zdjęcia z protestów w obronie niezawisłości sądów. Autor scenariusza do "House of Cards" swoją prośbę przedstawił na Twitterze. Czy to oznacza, że sceny z polskich protestów znajdą się w jednym z najpopularniejszych seriali Netflixa? Tego jeszcze nie wiadomo. Jakkolwiek Beau Williams zadeklarował swoje wsparcie dla uczestników protestów w obronie demokratycznych wartości w Polsce. Poprosił jednocześnie o dodawanie do zdjęć hasztagów #PoladDefendsDemocracy. Odpowiedź na apel scenarzysty była natychmiastowa. Zdjęcia zaczęły napływać z wielu polskich miast, w których ludzie protestują przeciwko reformie systemu sądownictwa. Willimon był poruszony skalą reakcji z Polski – krótko po pierwszym tweecie zapostował ponownie, zachęcając do oglądania i podawania dalej zamieszczanych z Polski zdjęć.

- Jesteśmy z wami i chcemy brać udział w waszych zmaganiach w obronie demokracji przed dyktaturą - napisał na swoim Twitterze Beau Williams. Post ten polubiono i podano dalej kilkatysięcy razy.

ZOBACZ: Skandaliczne słowa zastępcy Błaszczaka o protestujących: Esbecy, zdrajcy, komuniści

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: