ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy The Voice of Poland 7 - Kukulska całuje Sadowską. Kulisy nowego sezonu

The Voice of Poland 7 - Kukulska całuje Sadowską. Kulisy nowego sezonu

19.08.2016, godz. 08:32
The Voice of Poland 2016 - Kukulska całuje Sadowską
foto: Instagram

Pierwszy odcinek The Voice of Poland 7 coraz bliżej. Tymczasem ekipa programu spotkała się podczas oficjalnej konferencji prasowej. W internecie pojawia się również coraz więcej zakulisowych materiałów. Na jednym z filmów możemy zobaczyć wyjątkowy pocałunek Natalii Kukulskiej i Marysi Sadowskiej!

The Voice of Poland 7 zadebiutuje na ekranach już 3 września na TVP2 o godzinie 20:05. Tymczasem już teraz w sieci pojawiają sie zakulisowe filmy i zdjęcia. Przypomnijmy, że w tej edycji czekają nas zmiany. W jury zamiast Edyty Górniak po raz pierwszy zobaczymy Natalię Kukulską. Aby było jeszcze ciekawiej - piosenkarka jest w ciąży. Program poprowadzą tradycyjnie Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W odcinkach na żywo do grona prowadzących dołączy Barbara Kurdej-Szatan.

Nowa edycja The Voice of Poland obfitować będzie w nowości i niespodzianki. Podczas „Przesłuchań w ciemno” trenerzy do swoich drużyn będą mogli wybrać od 12 do 14 osób. Na etapie „Bitew” aż trzykrotnie będą mieli szansę „ukraść” zawodnika z konkurencyjnej drużyny. Do odcinków „live” trafi 16 osób. W nowym sezonie show widzowie będą świadkami jednego z najbardziej zaskakujących elementów programu – tzw. podwójnego blinda. Oznacza to, że trenerzy nawet po odwróceniu swoich foteli nie zobaczą uczestnika.

Na jednym z filmów promujących nową edycję The Voice of Poland możemy podziwiać 'całujące się' jurorki. Jak wygląda buziaczek Natalii Kukulskiej i Marii Sadowskiej? O tym możecie przekonać się sami, zaglądając na oficjalne profile społecznościowe programu.

ZOBACZ: Uczestnik The Voice of Poland trafił do sekty! Poruszający apel matki!

#VoiceofPoland #PrzesluchaniawCiemno @natalia.kukulska @mariasadowska Zapowiada się wyjątkowo całuśna edycja

Film zamieszczony przez użytkownika The Voice of Poland (@voiceofpoland) 15 Sie, 2016 o 5:48 PDT

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: