WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska 2.11 Najnowsze informacje z kraju

2.11 Najnowsze informacje z kraju

02.11.2016, godz. 02:00
Policjant, policja, kajdanki, przestępca
foto: EAST NEWS

Wiadomości z Polski 2 listopada 2016 r..

Zostawili dziecko

Jedna ze szkół podstawowych w Grudziądzu w poniedziałek odwołała lekcje w związku z wtorkowym świętem zmarłych. Nie wszyscy rodzice o tym pamiętali. Strachu najadła się jedna z uczennic, którą ojciec zawiózł do szkoły i zostawił samą. Policjanci po nazwisku dziecka szybko ustalili jej adres zamieszkania i odwieźli ją do domu. Jak dowiedziała się TVP Info, rodzice nie poniosą konsekwencji prawnych w wyniku tego zdarzenia.

Tłumy na plażach

Sezon plażowy już dawno minął, ale plażowiczów nad Bałtykiem nie brakuje. Poszukują oni nadmorskiego złota - bursztynu. Wszystko za sprawą jesiennych sztormów, które wyrzucają na brzeg cenne kamienie. Największym powodzeniem cieszą się plaże w Rowach i Ustce, gdzie od lat nie było takiej bursztynowej gorączki. 

Rudy zboczeniec

Długo pozostał nieuchwytny. Mężczyzna siał postrach wśród pasażerek komunikacji miejskiej w Mysłowicach, gdzie napastował kobiety seksualnie. Do policji trafiały kolejne zawiadomienia, a zboczeniec nadal cieszył się wolnością - jednak do czasu. Pech chciał, że gdy znów zaczaił się w autobusie, rozpoznała go policjantka z wydziału kryminalnego mysłowickiej komendy. Mężczyznę zdradziły charakterystyczne rude włosy, które funkcjonariuszka zapamiętała z rysopisu.

Zobacz: Hannibal zamieszka z Szatanem? Nowa cela Kajetana P.

Źródło: TVN24/x-news
autor: tryb tryb tryb zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: