WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Bijatyka na weselu w Chełmnie! Komendant ZWOLNIONY ze służby [NOWE FAKTY]

Bijatyka na weselu w Chełmnie! Komendant ZWOLNIONY ze służby [NOWE FAKTY]

27.10.2016, godz. 21:59
Komendant zwolniony ze służby
foto: Policja

Komendant policji w Chełmnie został w czwartek, 27 października, zwolniony ze służby. To skutek bijatyki do której doszło w piątek, z 21 na 22 października podczas wesela. Policjanci, którzy bawili się wówczas na przyjęciu na I piętrze, mieli zaczepiać weselników.

Do bijatyki na weselu miało dojść w piątkową noc, z 21 na 22 października. Bawiący się na I piętrze budynku policjanci, mieli zaczepiać kobiety podczas wychodzenia na papierosa. Wtedy miała rozpocząć się bijatyka, w wyniku której jeden z funkcjonariuszy został ranny. Kelnerzy wezwali na miejsce zdarzenia patrol z miejscowego komisariatu, ale ci mieli zlekceważyć całe wydarzenie i odjechali. Wtedy obsługa gości wezwała stróżów prawa z komendy wojewódzkiej z Bydgoszczy. -

- Pytałem o to kolegę - emeryta, ale mówił, że nic złego nie zrobił, nawet nie użył niewybrednych słów w stosunku do kobiet. Bójki, gdzie ktoś zadaje uderzenia, nie było. Może, bo tego również nie jestem pewny, doszło do szarpaniny. Nikt w całym zdarzeniu nie ucierpiał, nic nie zostało zniszczone, a sprawa zakończyła się na poziomie policyjnej interwencji. Jeden z kelnerów pospieszył się wzywając policję - relacjonował Gazecie Pomorskiej szef policji w Chełmnie.

Sprawa jednak ma dalszy ciąg - komendant został odwołany ze stanowiska, zaś biuro kontroli sprawdza również, dlaczego patrol nie podjął interwencji.

Czytaj: Weselnicy kontra policjanci! Awantura na weselu w Chełmnie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: