WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Gdzie jest KATARZYNA WAŚNIEWSKA Co robi matka Madzi z Sosnowca - uciekła od ludzi?

Gdzie jest KATARZYNA WAŚNIEWSKA Co robi matka Madzi z Sosnowca - uciekła od ludzi?

01.05.2012, godz. 08:41
Katarzyna Waśniewska, matka Madzi
foto: SE/EAST NEWS

Gdzie jest Katarzyna Waśniewska? Co robi matka Madzi w chwili obecnej? Czyżby uciekła od sławy i zaszyła się gdzieś? A może korzysta z pięknej pogody? A może... odwiedza grób swojego dziecka na cmentarzu w Sosnowcu?

Gdzie jest Katarzyna Waśniewska?

Matka małej Madzi z Sosnowca najwyraźniej ma dość sławy i ciekawskich spojrzeń ludzi. Kobieta ucieka od blichtru i sławy w coraz to nowe metamorfozy stylistyczne. Zakłada kapelusz, zmienia peruki niczym rękawiczki, farbuje włosy. Czy to jednak jej pomoże? Chyba nie... w końcu zaraz po metamorfozie pojawia się publicznie. I znów trzeba żmudny proces zmieniania wyglądu zacząć od nowa!

Co teraz robi Katarzyna Waśniewska? Czyżby korzystała z pięknej pogody? W końcu matka zmarłej Madzi także dba o siebie - przypomnijmy sobie, że podczas pobytu w szpitalu psychiatrycznym dbała o swój wygląd - używała kremów, jadła dietetyczne produkty... Może piękną pogodę wykorzystuje na opalanie?

A może Katarzyna Waśniewska wykorzystała moment, w którym miasto świeci pustkami i wybrała się na cmentarz, odwiedzić grób córki? W końcu, jak sama stwierdziła, nadal kocha małą Madzię, więc może tak piękny dzień chciała spędzić upamiętniając swoje dziecko? To dobry moment na wybranie się na cmentarz - z dala od ludzi będzie mogła posiedzieć w zadumie nad grobem.

A może Katarzyna Waśniewska przeżywa trudne chwile i nadal obawia się opuścić bezpieczne schronienie domu? W końcu ktoś może ją rozpoznać, zacząć wyzywać...

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: