WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska KONIEC ŚWIATA 21.12.2012: Co nas czeka wraz z końcem świata?

KONIEC ŚWIATA 21.12.2012: Co nas czeka wraz z końcem świata?

09.10.2012, godz. 14:12
Koniec świata już za 350 dni
foto:

Z przepowiedni i przypuszczeń wynika, że KONIEC ŚWIATA 2012 ma nadejść 21 grudnia 2012 roku. Co nas wtedy czeka? Jedna wielka globalna katastrofa - fale tsunami, zlodowacenia, upały... a wszytko to ma rozegrać się w ciągu doby.

Według Patricka Beryla, naukowca, autora książki o proroctwie Oriona przebiegunowanie Ziemi nastąpi w ostatnich dniach grudnia 2012. Nastąpi to w skutek działalności Słońca, które co 11,5 tys. lat przeżywa stan hiperaktywności, której nie są w stanie przewidzieć współcześni naukowcy. Słońce wytworzy tak silne pole magnetyczne, które sprawi, że na Ziemi nastąpi przebiegunowienie. A co za tym idzie - Ziemię czeka globalna katastrofa.

W wyniku przebiegunowienia Ziemia zacznie kręcić się w odwrotnym kierunku. Ta zmiana wywoła klęski żywiołowe - ogromne powodzie oraz  fale tsunami. W dodatku przemieszczenie biegunów może wywołać zlodowacenie na obszarach dotąd gorących lub umiarkowanych. Wzmożone będzie także promieniowanie słoneczne.

Starożytni potrafili podobno przewidzieć wzmożoną aktywność Słońca. Poprzednio ta aktywność miała miejsce w roku 9792 przed naszą erą. W wierzeniach starożytnych i mitologii tamten czas opisywany jest jako wielki potop. Wtedy też miało dojść do zniszczenia Atlantydy. Jednak uczeni z zatopionego miasta przewidzieli katastrofę i część mieszkańców Atlantydy przeżyła katastrofę. Mieli osiąść w okolicach dzisiejszego Egiptu oraz Ameryce Północnej. To tłumaczy ślady kodowane w budowlach i rytuałach tych kultur (Majów i Starożytnych Egipcjan). Ponoć w Egipcie, u stóp Sfinksa ukryte jest proroctwo wyjaśniające, co wydarzy się dokładnie 21 grudnia 2012.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: