WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska KURSKI zaskoczony ŚMIERCIĄ HANKI MOSTOWIAK: Niech jej ziemia lekką będzie. Nie wiem kto to jest

KURSKI zaskoczony ŚMIERCIĄ HANKI MOSTOWIAK: Niech jej ziemia lekką będzie. Nie wiem kto to jest

08.11.2011, godz. 12:00
Jacek Kurski, Hanka Mostowiak
foto: EAST NEWS

Śmierć Hanki Mostowiak poruszyła miliony Polaków. Nie tylko fani M jak miłość zasiedli w poniedziałek przed telewizorami, by na własne oczy zobaczyć jak ginie jedna z najbardziej lubianych bohaterek serialowych. Naród przeżywał śmierć Hanki Mostowiak, ale okazuje się, że nie wszyscy są świadomi jak wielka tragedia spotkała rodzinę Mostowiaków. Jacek Kurski, wykluczony z PiS europoseł, jest zaskoczony odejściem Hanki. Co gorsze, nie wie nawet kto to był. Jemu jednak trzeba wybaczyć, miał ostatnio na głowie inne sprawy.

Europarlamentarzysta, który od piątku nie jest członkiem PiS był gościem porannego programu w radiu TOK FM. Pierwsze pytanie jakie zadała dziennikarka nie dotyczyło jednak ostatnich zawirowań w PiS-ie. W poniedziałkowy wieczór Polacy odsunęli bowiem na dalszy plan wydarzenia polityczne. Newsem dnia była śmierć Hanki Mostowiak.

- Proszę mnie nie wyciągać na tego rodzaju zwierzenia, kiedy jest samo centrum wydarzeń. Niech jej ziemia lekką będzie - uciął szybko Jacek Kurski.

- Ale jak to, to jest test panie pośle. Czy pan wie kim jest Hanka Mostowiak? - zapytała prowadząca audycję.


Jacek Kurski nie wie kim jest Hanka Mostowiak

- Nie wiem - przyznał się europoseł.

- To muszę przyznać, że jest pan oderwany od rzeczywistości, od tego czym żyje naród Polski. Nie wróżę panu powodzenia w polityce jeśli pan nie wie czym naród żyje - stwierdziła z kpiną.

- Proszę mi wybaczyć. Z tych parunastu seriali kiedyś śledziłem Klan. Proszę mi wybaczyć, musimy mieć jakieś wady - przyznał się Kurski.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: