WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Marsz Niepodległości: osoby odpalające race wzywane na komendę

Marsz Niepodległości: osoby odpalające race wzywane na komendę

12.11.2016, godz. 12:32
TRZY MARSZE NA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI foto: Super Express

Marsz Niepodległości w Warszawie - osoby, które odpalały race podczas marszu mogą zostać wezwane na komendę policji. - W tym tłumie 70 tysięcy ludzi, organizator nie był w stanie zapanować nad tym aby każdego indywidualnie prosić o zgaszenie tych rac. To służy nie tym niecnym celom, tylko żeby to wyglądało ładnie. Niemniej, to jest zabronione - mówił Mariusz Ciarka na antenie TVN24

W Marszu Niedpodległości zorganizowanym przez środowiska narodowe wzięło udział około 75 tys. osób, według szacunków policji. Przed marszem policja apelowała do organizatorów marszu narodowców o to, aby podczas wydarzenia nie odpalano rac oraz petard. Niestety apel nie został wysłuchany.

- W tym tłumie 70 tysięcy ludzi, organizator nie był w stanie zapanować nad tym aby każdego indywidualnie prosić o zgaszenie tych rac. To służy nie tym niecnym celom, tylko żeby to wyglądało ładnie. Niemniej, to jest zabronione - mówił Mariusz Ciarka na antenie TVN24. Rzecznik komendanta głównego policji poinformował, że osoby, które odpaliły race, są wzywane na komendy.

ZOBACZ: Kijowski w następnym marszu 11 listopada chce pójść razem z narodowcami

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: