WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Pociągiem szybko i wygodnie. Dziękujemy za wspólne 15 lat!

Pociągiem szybko i wygodnie. Dziękujemy za wspólne 15 lat!

27.09.2016, godz. 00:00
Pociągiem szybko i wygodnie. Dziękujemy za wspólne 15 lat!
foto: Materiały prasowe

Pan Adam (35 l.) ostatnio koleją jeździł na studia, czyli 15 lat temu. Rok temu pojechał w podróż służbową. Był zaskoczony komfortem i szybkością podróży. Teraz jeździ pociągiem nie tylko służbowo, ale także prywatnie, a swój samochód odstawił do garażu.

Pan Adam podróżował pociągiem na uniwersytet. Wiadomo – uczelnia w dużym mieście, a jakoś trzeba było wracać do rodzinnej miejscowości pod Wrocławiem. – Nie było łatwo, ale podróż dawała szanse na nadrobienie materiału i przeczytanie zaległych lektur, spotykało się znajomych i czas leciał szybko – śmieje się pan Adam. Po studiach został we Wrocławiu, przyszły pierwsze sukcesy, dobra praca, potem własna mała firma. Pociąg zastąpił samochodem.

Nowocześnie i komfortowo

W ubiegłym roku pan Adam, wybrał się jednak w pierwszą od 15 lat podróż pociągiem. Niedaleko, bo z Wrocławia do Opola, do klienta. – Tak na próbę – tłumaczy mężczyzna. – Skusiła mnie cena i słynne Pendolino, które chwalili znajomi, I rzeczywiście, na peron wjechał nowoczesny pociąg i to wcale nie mniej komfortowy i szybki niż moje auto – dodaje. – Klimatyzowany wagon, wygodny fotel i wyciszone wnętrze. Jechało raz od lat miałem chwilę na lekturę w podróży i spotkałem dawno
niewidzianą koleżankę z uczelni – uśmiecha się tajemniczo i dodaje, że w jego samochodzie nie podają tak dobrej kawy.

Cóż za zmiana!

Od tamtej pory pan Adam zmienił zdanie i często jeździ pociągami. Służbowo – bo może popracować i w ten sposób nie traci czasu. Szczególnie ceni sobie Strefę Ciszy w Pendolino – tam nie przeszkadzają mu dzwoniące komórki ani gwar rozmów. Prywatnie – bo szybko i wygodnie. – Przez tych 15 lat tak wiele się zmieniło – mówi pan Adam z uśmiechem.

PKP Intercity dziękuje za wspólne 15 lat i zaprasza do urodzinowego konkursu!

-

Szczegóły konkursu znajdziesz na stronie: www.intercity.pl/pociagdonagrod

-

Wygraj sylwestrowy wyjazd!

„Pociąg do nagród" to urodzinowy konkurs z okazji 15-lecia PKP Intercity. W taki sposób spółka postanowiła uczcić swój jubileusz. Do wygrania jest ponad 3300 nagród. Główna to sylwestrowy wyjazd dla czterech osób do Zakopanego.

To przede wszystkim podziękowanie dla lojalnych pasażerów i zachęta dla nowych podróżnych. Do wygrania 3300 ATRAKCYJNYCH NAGRÓD, wśród nich KOLOROWE KARTY PKP INTERCITY upoważniające do przejazdów w 1 lub 2 klasie przez cały rok, VOUCHERY na pobyt w ośrodkach wypoczynkowych, TABLETY SAMSUNG GALAXY TAB czy EBILETY na przejazdy pociągami PKP Intercity i wiele innych. Główny zwycięzca otrzyma WYJAZD SYLWESTROWY DLA CZTERECH OSÓB DO ZAKOPANEGO. Konkurs składa się z dwóch etapów. Wyniki I etapu będą publikowane codziennie na stronie konkursowej. Rozstrzygnięcie konkursu głównego zaplanowano na 20 października.

I. Etap bez biletu

W konkursie może wziąć udział każdy podróżny i sympatyk PKP Intercity.

1. ZAREJESTRUJ SIĘ
Między 26 września a 9 października można zarejestrować się na stronie konkursowej: www.intercity.pl/pociagdonagrod

2. WYKONAJ ZADANIE
Na tym etapie, aby zawalczyć o nagrody, należy dokończyć hasło, które będzie zamieszczane każdego dnia trwania konkursu na www.intercity.pl/pociagdonagrod. Nagrody będą przyznawane pierwszym 200 uczestnikom. Codziennie też, 25 osób, które prześlą najciekawsze odpowiedzi, otrzyma eBilety na przejazdy pociągami PKP Intercity.

II. Etap z biletem PKP Intercity

To konkurs główny, w którym mogą wziąć udział osoby, które od 1 stycznia do 9 października bieżącego roku kupiły bilet na dowolny przejazd pociągami PKP Intercity. Przy czym bilet mógł być kupiony dowolnym sposobem – w dworcowej kasie, przez internet, aplikację mobilną czy biletomat.

1. ZAREJESTRUJ SIĘ
Między 26 września a 9 października można zarejestrować się na stronie konkursowej: www.intercity.pl/pociagdonagrod

2. WYKONAJ ZADANIE
Należy ułożyć jedno lub kilka zdań np.: slogan lub krótką historyjkę (do 500 znaków) z użyciem nazwy przewoźnika „PKP Intercity" oraz co najmniej jednego z wyrazów: „szybko", „tanio", „komfortowo", „punktualnie".

3. PODAJ NUMER BILETU
Należy także wpisać numer biletu i kategorię pociągu, którym odbywał się przejazd (TLK, IC, EIC, EIP).

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: