WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Sprawa Ewy Tylman. Co zeznał Krzysztof Rutkowski? Zapis relacji na żywo

Sprawa Ewy Tylman. Co zeznał Krzysztof Rutkowski? Zapis relacji na żywo

07.06.2017, godz. 14:14
Krzysztof Rutkowski zeznaje w sprawie śmierci Ewy Tylman
Na szczęście sam Rutkowski podchodzi z dystansem do samego siebie i nie przejmuje się hejterami, którzy wyśmiewają jego image. foto: Super Express

Podczas kolejnej rozprawy w sprawie śmierci Ewy Tylman będzie zeznawać między innymi detektyw Krzysztof Rutkowski, który był mocno zaangażowany w poszukiwania kobiety, a także rozwikłanie jej zagadkowej śmierci. Czy zeznania Rutkowskiego okażą się być przełomowe w sprawie? Tego dowiemy się już dziś, 7 czerwca.

Sprawa Ewy Tylman. Już 7 czerwca odbędzie się kolejna rozprawa w sprawie śmierci Ewy Tylman. Oskarżonym o jej zabójstwo z zamiarem ewentualnym został Adam Z., jej kolega z pracy, ale sąd 20 lutego podkreślił, że bierze pod uwagę zmianę kwalifikacji prawnej czynu na nieudzielnie pomocy. Zgodnie z polskim kodeksem karnym, taki czyn zagrożony jest karą trzech lat więzienia. Decyzję sądu w tej sprawie poznamy prawdopodobnie podczas ostatniej rozprawy, czyli w grudniu. Jutro zeznawać będą kolejni świadkowie, a wśród nich Krzysztof Rutkowski, który aktywnie uczestniczył w poszukiwaniach Ewy Tylman. Co zezna detektyw? - Już jutro, 7 czerwca 2017 będę przesłuchany w charakterze świadka w sprawie dotyczącej śmierci Ewy Tylman. Przesłuchanie rozpocznie się o godzinie 11:00 przed Sądem Okręgowym w Poznaniu, przy Al. Marcinkowskiego 32, w sali nr 100 - napisał na Facebooku Krzysztof Rutkowski.

Kliknij F5, aby odświeżyć

14:08 Zakończyła się kolejna rozprawa w sprawie śmierci Ewy Tylman. Następna odbędzie się 13 września.

14:00 - Jego zatrudnienie to był nasz największy błąd - powiedział w sądzie Piotr Tylman o Krzysztofie Rutkowskim.

13:50 - Świadek złożył notatkę, że ja ubezpieczyłem wcześniej Ewę na wysoką kwotę, na terenie Anglii, a potem z Adamem O. (chłopakiem Ewy - dop. red.) uprowadziliśmy ją po to, żeby uzyskać odszkodowanie!? - mówił Piotr Tylman.

12:30 - Spotkaliśmy się z Adamem Z. w hotelu Mercure. Skupialiśmy się przede wszystkim na drodze Adama i Ewy, weryfikowaliśmy tę drogę w czasie i miejscu, w stosunku do zapisu w telefonie komórkowym Z., gdzie mieliśmy techniczną możliwość odtworzenia tzw. drogi tożsamej - zeznawał Krzysztof Rutkowski.

11:30 Po przerwie przed sądem stanął detektyw Krzysztof Rutkowski. Czy dowiemy się czegoś nowego z jego zeznań?

10:25 Teraz zeznaje kolega z pracy Ewy Tylman, ochroniarz z drogerii, który bawił się na tej samej imprezie.

09:42 Przypomnijmy, że Ewa Tylman zginęła w nocy z 22 na 23 listopada 2015 r.. Wracała wtedy z imprezy firmowej ze swoim kolegą Adamem Z..

09:00 Jako pierwszy zeznawać ma Arkadiusz K., policjant, który uczestniczył z Adamem Z. w eksperymencie procesowym 2 grudnia 2015 r.

08:30 Za pół godziny rozpocznie się kolejna rozprawa w sprawie tajemniczej śmierci Ewy Tylman

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: