WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska SUPER TEMAT: Mąż WIĄZAŁ wszystkich moich synów

SUPER TEMAT: Mąż WIĄZAŁ wszystkich moich synów

08.08.2017, godz. 17:32
Mąż oprawca wiązał wszystkich moich synów
foto:

To niepojęte okrucieństwo! Okazuje się, że Marcin O. (31 l.) z Wólki Kańskiej (woj. lubelskie) nie tylko przykuł łańcuchem do płotu czteroletniego Krystiana, pętał też starszego synka Wiktora (6 l.). Chłopiec zdradził to dopiero dwa tygodnie po aresztowaniu ojca oprawcy.

Od czasu, kiedy Marcin O. zardzewiałym łańcuchem związał czterolatka i został zatrzymany przez policję, obaj bracia bardzo się zmienili. Chodzili po podwórku razem, trzymali się za ręce. - Któregoś dnia zobaczyłam, że Krystian zaczął biegać, wykrzykiwał coś, wtedy Wiktor złapał go. "Uspokój się. Bo tata znowu nas przywiąże" - powiedział do brata. Zrozumiałam, że on też mógł przeżyć coś strasznego - opisuje Aneta Oleszczuk (31 l.), mama chłopców. - Zaczęłam go wypytywać. W końcu Wiktor opowiedział, że i jego ojciec kiedyś spętał - dodaje.

Pani Aneta biła się z myślami. Pojechała z Wiktorem do Chełma do psychologa. Specjalistka stwierdziła, że chłopiec nie zmyśla. Kilkakrotnie, ze szczegółami, opowiedział, co się stało. - Tata się zdenerwował i bardzo krzyczał. Nie wiem, dlaczego był taki zły, bo ja nic nie zrobiłem. Biegaliśmy z bratem po podwórku. Krystian uciekł do domu, a tata mnie złapał. Związał sznurkiem moją prawą rękę i przyczepił do ogrodzenia. Bardzo mnie bolało, ale zdołałem wyrwać rękę - opisywał sześciolatek.

- Nie chciałabym tak bardzo obciążać męża, ale kiedy wszystko sobie przemyślałam, doszłam do wniosku, że muszę powiedzieć bez ukrywania, co wydarzyło. Nie przypuszczałam, że mąż może być taki bezwzględny wobec synów, których, jak zawsze powtarzał, bardzo kocha - mówi Aneta Oleszczuk.

Na razie ojciec sadysta jest w areszcie. Kiedy pani Aneta pokazała pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym zdjęcie skutego łańcuchem Krystiana, urzędnicy zareagowali błyskawicznie. - Działaliśmy szybko, by nie dopuścić do jeszcze większych problemów - tłumaczy Beata Dendera, kierowniczka GOPS. W gminie został powołany zespół interdyscyplinarny, którego zadaniem było zbadanie sytuacji w rodzinie. To on powiadomił o ojcu sadyście Sąd Rodzinny i Nieletnich w Krasnymstawie, policję i prokuraturę. Marcin O. trafił za kraty.

Super temat - program NOWA TV i Super Expressu. Nasi dziennikarze mogą zająć się również i Twoim przypadkiem, Twoją sprawą. Pisz do nas na adres e-mail: internet@se.pl.

Zobacz:Ojciec zwyrol skuwał Krystianka łańcuchem

Przeczytaj też: Tragedia w Łazach: UTONĄŁ 43-latek. Jego syn cudem ocalał!

Polecamy: Syców. Nie żyje 4-latek! Został potrącony przez traktor?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: