WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl se.pl wiadomości wiadomości polska polska Tragiczne wypadki na drogach! Są ofiary śmiertelne

Tragiczne wypadki na drogach! Są ofiary śmiertelne

14.08.2016, godz. 19:01
Policja
foto: SHUTTERSTOCK

Do pierwszego tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Stablewice w województwie kujawsko-pomorskim. Samochód, którym podróżowało dwóch mężczyzn uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca i pasażer zginęli na miejscu. Drugi wypadek mia miejsce na drodze ekspresowej S1 nieopodal Podwapia w województwie śląskim. Motocyklista zgnął po tym, jak uderzył w auto.

Około godziny 14:00 na 10 kilometrze trasy szybkiego ruchu S1 w Podwarpiu na Śląsku, doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowca fiata panda zawracał. Jadący za nim motocykl nie zdążył wyhamować i uderzył w auto. 28-letnia pasażerka motocykla zginęła. Kierowca jednośladu i kierowca fiata panda są ranni. Kierujący samochodem zawracał w miejscu, gdzie ten manewr jest zabroniony. Według wstępnych naszych ustaleń, kierowca fiata pandy zawracał. Jadący za nim motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w pojazd - powiedział w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 st. sierż. Tomasz Mogielski z policji w Będzinie.

Z kolei kilka minut po 15:00 w Stablewicach w województwie kujawsko-pomorskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego. Dwóch mężczyzn jechało oplem astrą. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Kierowca oraz pasażer stracili życie. - Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn. Obaj zginęli na miejscu - mówi dla kontak24.pl rzecznik straży pożarnej w Chełmnie, kpt. Tomasz Guzek. Policja bada przyczyny wyadku.

Zobacz: Rawa Mazowiecka: 60-latka wjechała do basenu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: