WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Tragiczne wypadki na drogach! Są ofiary śmiertelne

Tragiczne wypadki na drogach! Są ofiary śmiertelne

14.08.2016, godz. 19:01
Policja
foto: SHUTTERSTOCK

Do pierwszego tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Stablewice w województwie kujawsko-pomorskim. Samochód, którym podróżowało dwóch mężczyzn uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca i pasażer zginęli na miejscu. Drugi wypadek mia miejsce na drodze ekspresowej S1 nieopodal Podwapia w województwie śląskim. Motocyklista zgnął po tym, jak uderzył w auto.

Około godziny 14:00 na 10 kilometrze trasy szybkiego ruchu S1 w Podwarpiu na Śląsku, doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowca fiata panda zawracał. Jadący za nim motocykl nie zdążył wyhamować i uderzył w auto. 28-letnia pasażerka motocykla zginęła. Kierowca jednośladu i kierowca fiata panda są ranni. Kierujący samochodem zawracał w miejscu, gdzie ten manewr jest zabroniony. Według wstępnych naszych ustaleń, kierowca fiata pandy zawracał. Jadący za nim motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w pojazd - powiedział w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 st. sierż. Tomasz Mogielski z policji w Będzinie.

Z kolei kilka minut po 15:00 w Stablewicach w województwie kujawsko-pomorskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego. Dwóch mężczyzn jechało oplem astrą. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Kierowca oraz pasażer stracili życie. - Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn. Obaj zginęli na miejscu - mówi dla kontak24.pl rzecznik straży pożarnej w Chełmnie, kpt. Tomasz Guzek. Policja bada przyczyny wyadku.

Zobacz: Rawa Mazowiecka: 60-latka wjechała do basenu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: