WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska W Radomiu pod klubem prawie OBERŻNĘLI ucho kobiecie!

W Radomiu pod klubem prawie OBERŻNĘLI ucho kobiecie!

11.09.2016, godz. 19:11
Policja, radiowóz
foto: SE/EAST NEWS

Ależ tam była jatka! W nocy z soboty na niedzielę przed jednym z radomskich klubów doszło do napadu z maczetą w ręku! Jak podaje portal echodnia.eu, wszystko zaczęło się od słownej sprzeczki, a skończyło na poharataniu ręki mężczyźnie i niemal odcięciu ucha kobiecie.

Do krwawego zdarzenia doszło nad ranem. - Przed godziną 4 nad ranem doszło do awantury pod klubem. W pewnym momencie mężczyzna, który brał udział w ostrej wymianie zdań, wysiadł z auta z maczetą, którą zaatakował innego mężczyznę i kobietę, potem uciekł - komentuje w rozmowie z echodnia.eu rzecznik prasowy policji w Radomiu Justyna Leszczyńska. Z relacji echodnia.eu wynika, że atak był bardzo groźny, bo zaatakowany maczetą mężczyzna omal nie stracił ręki! A zanim na miejsce przybyły służby ratunkowe, ranny bardzo krwawił.

Na szczęście zimną krew zachowali świadkowie zdarzenia. Dwóch z bawiących się w klubie rzuciło się na pomoc poszkodowanemu, a z paska od spodni zrobili prowizoryczną opaskę uciskową. To wystarczyło, by nieco zatamować krwotok. Pomoc mężczyźnie z poharataną ręką udzielili też ochroniarze klubu, podaje lokalny portal.

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: