WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa Czas na wyprzedaż roku

Czas na wyprzedaż roku

25.11.2016, godz. 02:00
Centrum Handlowe Arkadia
Centrum Handlowe Arkadia foto: REPORTER

Golarka dla zwierząt w Lidlu o 41 proc. tańsza niż na co dzień, wyciskarka do cytrusów czy roller do sporządzania sushi aż o 70 proc. Bluza Big Stara w Złotych Tarasach przeceniona będzie o połowę, a biżuterię Apartu w Promenadzie można zdobyć z 10-procentowym rabatem. Dziś Black Friday, czyli dzień megawyprzedaży.

Black Friday to raj dla zakupoholików! Taka akcja odbywa się głównie w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii, gdy w ostatni piątek listopada, dzień po Święcie Dziękczynienia ludzie ruszają na wyprzedaże. Tradycja zaczyna się przyjmować także w Polsce. Niemal wszystkie sklepy w warszawskich galeriach handlowych kuszą dziś gigantycznymi przecenami.

Największymi, nawet do 70 proc., zachęca klientów Lidl. Za 30 proc. ceny kupimy tak niezbędne w każdym domu wyciskarkę do cytrusów czy specjalną zwijaczkę do sushi. Ale można też kupić sokowirówkę za 79 zł (z 46-proc. rabatem) czy automatycznego mopa za 69 zł (30 proc. taniej).

Centrum Blue City poza przecenami zaprasza dziś o godz. 18 na koncert Cleo. Sklepy mają być czynne do godz. 23, da się też taniej zjeść. Piątek gigantycznych wyprzedaży większość galerii - Arkadia, Złote Tarasy, Sadyba Best Mall, Plac Unii, Galeria Mokotów i Promenada - przedłuża na cały weekend. Nie trzeba więc już dziś pędzić na złamanie karku po upatrzony zakup, zdążymy go kupić w sobotę lub niedzielę.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: