WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa WARSZAWA: Świąteczna iluminacja już na Krakowskim Przedmieściu, Rynku Starego i Nowego Miasta. W sobotę, 3 GRUDNIA, rozbłyśnie CHOINKA na Pl. ZAMKOWYM

WARSZAWA: Świąteczna iluminacja już na Krakowskim Przedmieściu, Rynku Starego i Nowego Miasta. W sobotę, 3 GRUDNIA, rozbłyśnie CHOINKA na Pl. ZAMKOWYM

02.12.2011, godz. 07:27
Rozbłyśnie świąteczna choinka
foto:

Śnieg jeszcze nie zmienił oblicza stolicy, mimo to już w sobotę w mieście zapanuje bożonarodzeniowy klimat. Wszystko dzięki ogromnej choince, która rozbłyśnie na pl. Zamkowym. Od wczoraj natomiast świąteczną szatą świetlną pokryte jest Krakowskie Przedmieście oraz Rynek Starego i Nowego Miasta.

Odpaleniu światełek na gigantycznym drzewku bożonarodzeniowym towarzyszyć będzie miejska impreza przy żywiołowej muzyce! - Na scenie na placu Zamkowym wystąpią: Halina Mlynkova (34 l.), Patricia Kazadi (23 l.), Robert Janowski (50 l.), młodziutka Magda Welc (13 l.) oraz Trebunie Tutki - góralski zespół przyjedzie do nas specjalnie z Zakopanego!

Patricia Kazadi, Halina Mlynkova i Trebunie Tutki wystąpią w godz. 16-17, a w godz. 17-18 na scenie pojawią się Magda Welc, Robert Janowski oraz ponownie Trebunie Tutki - zaprasza na zabawę Bartosz Milczarczyk (30 l.) rzecznik Ratusza.

Świąteczną iluminację Warszawy przygotowała, podobnie jak w poprzednich latach, firma Multidecor. Iluminacja rozmieszczona jest na Trakcie Królewskim (od placu Zamkowego przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat do ronda de Gaulle'a, plac Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie, plac Na Rozdrożu, ul. Belwederską aż do ul. Gagarina) oraz na Rynku Starego Miasta (ulice: Piwna, Świętojańska, Nowomiejska i Zapiecek).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: